Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rośliny mają już 2 tydzień ponad, co się dzieje dlaczego takiego koloru dostały? Dwa listki. 150W lampa, 65% wilgotności, swiecilem 19/5 zmieniłem dziś na 18/6, niestety po dzisiejszej nocy stało się to, dzień wcześniej podlalalem nawozem bioogrow dawka ok.2 ml na litr wody, woda odstana. 24h zmieszane. Podlane. I po nocy takie listki się stały tylko pewien mankament był. Nawilżacz się zepsuł przez noc i wilgotność była na poziomie 38%. Odrazu jak zobaczyłem ogarnąłem sytuację i ustabilizowalem. Dziś deczko podlane z nawozem również. Reszta listków idealny kolor. Tylko ta jedna. Dziś zastosowałem na niej topping i lst od 3 dni robię. Listek się delikatnie zwinął, może by. To wina zbyt wysokiej temperatury oraz braku wiglotnosci przez około 20h?. 

IMG_20231226_220428.jpg

IMG_20231226_220410.jpg

IMG_20231226_220405.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega nowe malutkie nie. Jak narazie nic nie widać żadnych przebarwień. Stosuje bioogrow, niby delikatny organiczny, rozrobione miałem 2ml na 1l.odgotowanej odstalej wody, wczoraj podlałem i po nocy przestał nawilżacz działać i za gorąco było plus za niski % wilgotności ale po kilkunastu h moim zdaniem nie powinno mocno wpłynąć to na. Niestety nie mam phmierza, znaczy mam ale mi źle pokazuje badziew. Kupiłem pH tester w buteleczce z odcieniami i pH mam na poziomie 6. Dokładniej niestety nie mam możliwości zbadać na chwilę obecną, wracając.. wczoraj w południe  pół szklanki na 3 roślinki myślę że ok starczy ani dużo ani mało. I dziś wieczorem pół szklanki 

Jutro planuje już odpuścić nawóz i dać sama wodę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega kupiłem dawniej miernik w sklepie, to mi wogole nie działał badziew źle pokazywało 3 w1  8 dych za niego Salem ale też nie ma co wymagać jakości... Jak cena badziewna. Czy może masz do polecenia jakiś tańszy miernik żeby dobrze pokazywał, co byś polecił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...