Skocz do zawartości
dawidstr

Went mieszający

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. Proszę polecić jakiś went mieszający na 1x1, koniecznie żeby był CICHY.  Zakupiłem secret jardin monkey fan 30W za 160zl, miał być cichy i  taki nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidstr O widzisz a miałem taki kupic ( dzięki )   Wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem bądą dwa słabsze   https://www.growbox.pl/pl/products/wentylator-z-klipsem-fan-ram-2-biegowy-o-20cm-15w-4134?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA7aSsBhCiARIsALFvovwAGFh1efgWpfeUg9YyeNxz0WyVUqCvlnR7UHBtQrNn957KlJ8QNnIaAufKEALw_wcB  

Teoretycznie powinny być dwa jeden ponad szczytami drugi na ziemi skierowany ku górze   ( bynajmniej będę tak robił na moim plancie )  też  1 x 1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakłądać nowego tematu, a tu akurat moja nowa zabawka pasuje idealnie.

Złożyłem nowy namiot 120/120 i stoi u mnie w sypialni, wic musi być cichy. W przypadku wentylacji większe znaczy cichsze. Wyciag mam rhino/cyclone 20cm wyciszony ze sterownikiem, a do poruszania powietrza w koło namiotu kupiłem dyfuzor monowany do wentylatora przepływowego-czyli takiego, jaki normalnie jest używany jako wyciąg. Chciałem 20cm, ale największe dostępne były tylko 15cm i taki mam. Połączyłem to z wentylatorem mars hydro, ale docelowo będxzie tam albo td silent, albo kolejny rhino/cyclone, bo po prostu sa sporo cichsze. 

ABLVV87dNcVLiIguLIG8SieeCzzuXTCxL0l920Xn

ABLVV84gU6oEvW5V74i0_ecas6diOJfmHMnlLVnr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby ruch był fajnie jak rusza roślinami wtedy wzmacniają się łodygi ,i jak wyżej nie musi być tornado

A w późniejszej fazie musisz mieszać wystarczająco żeby nie kisło w boxie jak rośliny się poruszają to wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz cichy wentylator, to kup sobie duży wiatrak do chłodzenia procesora albo obudowy pc. To chyba najcichsza opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kumpel a mam komputerowe w boxach i naprawde robia robote. Mialem kilka wentylatorkow 60x60 i 80x80, zrobilem do nich mocowania i teraz jeden 80x80 robi za wyciag w malym pudle + 60x60 jako mieszak a w dyzym boxie 80x80 na wlotcie + taki sam mieszak. Wszystko podlaczylem pod jeden mocny zasilacz 12v i kazdy wentylator jest na zlaczkach z dlugimi przewodami. Chyba najcichsza opcja jesli chodzi o wentylatory. Do tego mam jeden mieszam 15w i ten juz na pierwszym biegu daje o sobie znac swoja glosnoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo @moonka dzięki za podpowiedz. Dowiedziałem sie ze mam wyjazd do Czech i tam tez znalazłem kilka growshop, z dużym asortymentem i myślę ze stacjonarnie cos znajdę. w maju startuje z fotorelacja i bede wdzięczny za dalsze wskazówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...