Skocz do zawartości
dawidstr

Co muszę dokupić do lamp?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o nawilzacz powietrza..

Tutaj chodzi o taki jak w mieszkaniu sie uzywa ? Jeśli głupie pytanie to sory ale wolę dopytać

Proszę również polecić coś dobrego

@WBB tylko te właśnie też znalazłem jak sprawdzalem. Moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Tez nie są złe od bidy może byc taki 

@dawidstr   Ten chyba ma podobne wymiary https://www.gorillagrowtent.com/products/4x8-grow-tent     ( może być troszke wiekszy albo troszke mniejszy )  nie musi być na sztywno 200 x 100  

@dawidstr  Tak taki nawilżacz jak w domu  ( ultradzwiękowy )  w miarę wydajny bo to dość duża powierzchnia   https://www.growtent.pl/product-pol-3790-Ultradzwiekowy-nawilzacz-RAM-ze-zbiornikiem-13L-1100-ml-h.html?curr=PLN&country=1143020003&utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&gad_source=1

mam podobny tylko innej firmy i troche tańszy  bo mam mniejszą powierzchnię 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 

A box 240x120 ?

Bo widziałem takie maja w ofercie, większość z tych firm co wymieniłeś. Czy już za duży do tych lamp ?

Edytowane przez dawidstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidstr Ni jest za duży ( teoretycznie nie musisz wypełniać go sadzonkami po same brzegi ) więc jeśli cię stać to kupujesz wiekszy i masz wyjebane ile do niego włożysz 😉  i ile zostanie wolnego miejsca po bokach  co byś nie wybrał i tak będzie ok  tu kluczową role spełnia materiał z którego box jest wykonany i zamki ... reszta to chuj 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie jeszcze polecic jakas dobra lekture ? Znalazłem książkę" jak uprawiać indoor 2.1" co sądzicie?

Domyślam się że sporo informacji znajdę na forum ale chciałbym mieć uporządkowana dobrze wiedzę i mieć to pod ręku. Ew jakis poradnik warty przeczytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 Resi66ten jeden went hydro nie będzie za mało jak na dwie lampy ?

W przypadku potrzeby większego, lepiej montować jeden wiekszy czy dwa załóżmy takie hydro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidstr Kupowanie 2 takich raczej średnio się kalkuluje,  jak juz to większy   oblicz sobie powierzchnie  sześcienną boxa  i dobierz wentylator  i tak samo zrób z wentylatorem wtłaczającym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 patrzy się na powierzchnie szescienna czy na moc lampy ? Powierzchnia wychodzi m3 4.00

I takie moze trochę głupie pytanie ale muszę zapytać.. co ten wentylator wtlaczajacy ma wtlaczac ? Jaka pełni funkcję? Przeglądam fotorelacje  i nie zauważyłem takiego Wentylatora, pytam bo nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...