Skocz do zawartości
mateo

Ciężkie topy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem topy są ciężkie i moje pytanie jeżeli wesprze go 2 siatka to będzie coś złego? Butelka dla porównania 0.5l zrobiłem małego fryzjera żeby ruszyć powietrze z dolnej części boxa

17019647723941847156211304985569.jpg

17019647972058502186916680614287.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo doły rozłożone na boki i teraz waga ciśnie 1 siatka trzyma gałęzie niżej ale mimo to i tak z każdym dniem przybywa wagi i się kładą przy dużym boxie wiążąc to co na środku trochę problem 😔

A już tuż tuż końcówka 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mateo to może wybierz te najcięższe i je podepszyj albo coś wymyśl bo szkoda żeby galazki pekly od ciężaru topów 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dla tego siatka ale chyba ktoś na forum tu pisał w jakimś temacie że to chyba nie dobrze że kwiaty dotykają dla tego dla pewności zapytać wole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mateo tak dokładnie chyba Hulk miał ta siatkę i ona w topy się wrzynala więc to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie myślę że ktoś powinien ci tu ogarnąć temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo Tak @Zielone krainy wspominał że nic nie powinno dotykać kwiatów bo się może zacząć robić plecha ..  



poszperam coś w necie może coś znajdę byczku 😉 

Powiem ci takie gówienko by zrobiło robotę  centralnie trzyma całego topa  ( umieszczasz to bezpośrednio pod topem i  łodygę przywiązać do tego  )   długość trochę lipna ale da sie przedłużyć w prosty sposób . Ewentualnie tyczki i klipsy do podtrzymywania 

https://allegro.pl/oferta/podpora-do-kwiatow-roslin-60cm-wbijana-zielona-14550537694?fromVariant=11924681519

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...