Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega ja herbdryerem suszę rośliny co szybciej doszły, mam teraz lemona, i gorillke ścięta obie w herbdryerze suszone, musisz uważać żeby nie przesuszyć, i wyłączać wiatrak co jakiś czas, testuj wilgotność paląc, jak będzie tylko lekko mokry to ja daję do worków do curringu 58/62%, i popalam towar z wiader, i aż mi cala lufka zejdzie z wiadra dopiero zamykam worek, albo jak kto woli słoik. Lemona mam w 6 dni zajebistego w smaku, mocnego, i suchego. Jak się zdecydujesz to pamiętaj że dopóki są jeszcze lekko wilgotne podrzucać te topki, albo mieszać. Dodam na koniec że ziomek co próbował lemona nie wierzy że schło 6 dni, normalny dobry towar jak coś stracił to niewiele, i da się to ogarnąć, ale suszę tak tylko te co szybciej muszę ściąć, a różnicy między tradycyjnym suszeniem, a herbdryerem nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Ice Popy dojrzewają, a kolejne w drodze. Bardzo ładne kuleczki.

Pozdro boczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem w weekend scinac te 2 ostatnie sztuki, ale tak ladnie zaczely puchnac ze chyba jeszcze chwile postoja 🤷‍♂️ 

Z Ice Popow wyszlo srednio 50g ze sztuki, mysle ze lacznie 250 bedzie na spokojnie jak wszystko pojdzie ok 💪

20240403_182453.jpg

20240403_182510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzis pod noz poszla Cassaba bo zaczela rzucac bananami🍌Otrymowalem tylko z grubsza bo nie ma czasu. Nawet fajnie sie wybarwila na koniec 😍 w boxie zostal tylko Critical i chociaz brakuje mu ze 3tyg zetne go szybciej bo wedlug planu to juz dawno powinno byc wszystko sciete.

20240407_120912.jpg

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja rowniez za chwile ide na poddasze i scinam purple. Wilgotnosc nie daje mi spokoju i nie chce na sam koniec miec gnoju zamiast topow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podsumowanie

 

Z przebiegu calej uprawy jestem zadowolony po za malymi błędami wszystko szlo dobrze. Planty były zdrowe od poczatku do końca grow. Plon i moc wyszly naprawdę ok

Wyniki

Orange Ice Pop x3- 145g

Zapach - pod koniec flo kwiaty mialy tak piekny owocowo-landrynkowy zapach, że wąchając je mialem ochote ugryzc topa.

Moc- Ice pop usadza najmocniejszych zawodnikow na dupe, mnie po dlugiej abstynecji od palenia polozyl spac po kilku buchach.

20240411_124758.jpg

Casaba- 53g

Zapach- rowniez przyjemny owocowo-cytrusowy aromat.

Moc-jeszcze nie testowana.

 

20240418_184141.jpg

20240418_183502.jpg

Critical+ 2.0- 57g
Zapach- przypomina mi ten ktory ubosi sie w holenderskich coffeshopach, typowy ciezki skun.
Moc- o dziwo w miare lekki, przyjemny, pobudzajacy haj idealny do palenia na "dzień".

20240418_184220.jpg

20240418_184237.jpg

Łącznie 255g

1.8g/W 😎

Temat do zamkniecia.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...