Skocz do zawartości
jan Kowalski

Cofnięcie z flo do weg klon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam klona z roślinki ( żeńska ) chyba stardawg ale nie jestem pewien bo pestke dostałem od ziomka no i ten klon do pewnego okresu stał u mnie na oknie / pod żarówka na blacie jak bylo pochmurnie no I  mi zakwitł bo zapomniałem o nim 2 dni jak stal na oknie  a słońca nie było wgl . Wrzuciłem go pod swietlowke do namiotuIMG_20231121_235819.thumb.jpg.20660813129366c88bb1c59b6199252c.jpg 24/0 cały czas ma światło i liczyłem że cofnie się do weg spowrotem ale zaczely mu rosnąć włoski ale jakby na łodydze  (tak mi się wydaje ) i 3palczaste liście zresztą załączam zdjęcie o co chodzi i czy mógł by mi ktoś napisać czy to normalne czy ta roślina wróci jeszcze do stanu weg ,dodam że teraz jest pod hps w dużym namiocie razem z kwitnącym automatem jeżeli to ma jakieś znaczenie ,wcześniej obie były w mniejszym namiocie pod świetlówkami ,światło cały czas 24/0 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jej światło 20/4 albo max 18/6. Nie zakwitnie. Wrzuć światło na flo jak będziesz / będzie ona gotowa. Tak przy klonach się dzieje. Pokazuje że jest gotowa do zakwitnięcia. Mam u siebie klony które pokazują takie włosy przy liściach od miesiąca, a zadna czuprynka im nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...