Skocz do zawartości
grim1234

Aurora 22% 1% - czy to powinno być takie usypiające?

Rekomendowane odpowiedzi

Z braku laku spróbowałem Aurory i nie mogę powiedzieć, że jest to to czego oczekiwałem. Spodziewałem się efektu podobnego do Jean Guy od S-Lab (energia, inspiracja, oczyszczenie umysłu, poprawa nastroju, brak jakiegokolwiek uczucia otępienia albo ciężkości), a to co odczuwam używając Aurory to dość głęboki relaks i senność, efektu na umyśle nie za wiele - praktycznie zero śmiechawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Aurora tak działa liść na jape i do snu.. mogłeś zapytać zanim kupiłeś wariaciee ty 🤪 Miałem ostatnio ale 20 ale Red No 2 była zajebista z tego co pamiętam jak dla mnie oczywiście 

IMG_20231122_200659.jpg

IMG_20231122_200718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 Mój błąd, ktoś widocznie pierdolił niebotyczne głupoty mówiąc, że Aurora podobna do Jean Guy. Całe szczęście kupiłem tylko 1g.

Red no 2 to coś jak Jean Guy?  A i czym właściwie ta Aurora jest? Bo myślałem, że to Sativa.

6 minut temu, Resi666 napisał:

No Aurora tak działa liść na jape i do snu.. mogłeś zapytać zanim kupiłeś wariaciee ty 🤪 Miałem ostatnio ale 20 ale Red No 2 była zajebista z tego co pamiętam jak dla mnie oczywiście 

IMG_20231122_200659.jpg

IMG_20231122_200718.jpg

@Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 Jezu, dobra, widzę. Co ci ludzie pierdolą i w internecie i w aptekach... Nie no ja już nie wiem jak mam brać tę marihuanę medyczną. Już się totalnie pogubiłem co jest co, o co prosić lekarza i o co ewentualnie pytać w aptece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grim1234 jakie koszta tej medycznej?:)czysta ciekawość mam ziomka w netherlands który tylko i wyłącznie robi taki towarezoooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora niby sativa  ( tą co ja miałem a usypia że siema )  Jest tez Indor 

Red no 2 to Hybryda Sativa 

@Pablo 1988 Zależy od Apteki ja płaciłem ponad 600 zł za 10 gram  ale idzie kupic tez 15 g za 300 / 400 zł

@grim1234 Lekarz Ci dobierze indywidualnie odmianę ( zależnie od potrzeb leczenia )  raczej nie będziesz miał wyboru jaką chcesz z pośród wszystkich odmian .  ( jak mi lekarz powiedział to nie Piekarnia Hert )  🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pablo 1988 napisał:

@Resi666 dobra spoko  dzięki ja bym nigdy w życiu nie zapłacił 600 zielonych za dychę  eloooo🪴😎

Jak to mówią każdy towar ma swojego nabywcę 😉 mi tam nie przeszkadza ello 320 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 to zazwyczaj la confidential czyli indyka, typowa na wieczór. Moja ulubiona. 22 to sativa ale nie w czystej postaci więc różnie można odczuwać

Sa lekarze którzy znają się na rzeczy i nie narzucają jak masz cos upatrzone. Znają się czyli doradzą, jak masz wątpliwości to rozwijają wszystkie.

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...