Skocz do zawartości
Lady Green

Ceremonia ayahuasca

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - rytuał/ceremonia ayahuasca. Pomyślałam ze w takim miejscu jak to wielu z Was może miec jakies doświadczenia w tym temacie. Moze nawet macie jakies sprawdzone bezpieczne miejscowki z prawdziwym szamanem itp, ktore moglibyście szczerze polecic? W necie tego od groma, ciężko oddzielic ziarno od plew. Może to byc Meksyk, może być Peru, choc wolalabym w Europie wiadomo, latwiejszy dojazd itd, choć z 2 strony obawiam sie ze napar ktory tu przygotowują jest taki sam jakbym mogła sobie sama zrobić zamawiając skadniki na ebay... no i kwestia prawdziwych szamanów... czy w europie tacy gdzieś są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Nie tylko słyszałem kiedyś że to wylęgarnia szamanów 😄 i raczej nie gadają po Angielsku  ale nie wiem czy czasami Szura Bruni nie organizuje jakis wycieczek  tu masz wywiad z nim  zerknij może coś Ci to pomoże 

https://youtu.be/hNAgbM-MmwY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 nie znam gościa i jakos nie zachęcil mnie do wysluchania o czym mówi... 🙈  no i Twoje stwierdzenie - wylęgarnia szamanów - wlaśnie takich nie chce, chce prawdziwego 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 dałam mu szanse 😉 i włączyłam od bodajże 1h10minuty, akurat opowiadał o tamtejszych szamanach, tym czym sie zajmują itp, posłuchałam kilka minut, nie powiem bardzo ciekawe rzeczy mówi w bardzo przystępny sposób, ale oni raczej nie zajmują się tym o co mnie chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...