Skocz do zawartości
moonka

Regulator obrotow do wyciagu

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakies sprawdzone regulatory obrotow wentylatora? Moj wyciag nie posiada regulacji i po wlaczeniu momentalnie wyciaga wszystko z boxa. Az za duzo wyciaga a wiec musze zmniejszyc obroty. Kupilem regulator... ale nie dziala. Nie wiem czy jest popsuty czy nie dziala z moimi wentylatorami ale stawiam na to, ze jest popsuty

61LPWowWGuS._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tam miernik wcisnąć i sprawdzić czy daje napięcie i czy się zmienia jak kręcisz... bo odkręcony na full powinien kręcić wentylatorem.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB czytalem o regulatorach i tutaj chyba nie zmienia sie napiecie a czestotliwosc. Nie wiem nie znam sie. Potrafie inne rzeczy ale nie z takim pradem🤣 jutro bede jeszcze testowal inny wentylator. Moze jakos uda sie go wpasowac zeby wyciagal troche powietrza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22/04/2024 o 22:34, Adi_ejol napisał:

@Dudasz666 Siemka, opakowałeś ten regulator w jakąś obudowę?

Hej.

Sorki dawno mnie nie było. 😉

Nie. Nie opakowywałem. Ale wisi na zewnątrz. Jak by miał kontakt z czymkolwiek to lepiej opakować. Raz mnie ham popieścił. 😆

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...