Skocz do zawartości
Cykacz

Mars ts 600 a viparspectre pro 1000

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mysle nad kupnem profesjonalnego leda i zastanawiam się nad ts 600 a tym viperem, teraz mam boxa 50x50x140 ale chyba wleci 60x60x 160 lub 180 

 

https://www.viparspectra.pl/linia-pro/viparspectra-pro-1000-100w?gclid=Cj0KCQiAr8eqBhD3ARIsAIe-buMFvIbcRptEGpGx36t__3ArV-Fy8_C9jO_XGmUU5_10sG4BmiI3B8YaAnqsEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, vego1989 napisał:

@Cykacz przelicz sobie ile potrzebujesz lm na daną powierzchnię i będziesz wiedział co wybrać. Ps.  Na samej dole strony jest "kalkulator"

Wiem o tym kalkulatorze bardziej mi chodziło o to czy ktoś używał którejś z tych lamp i może się wypowiedzieć w grę wchodzi jeszcze ten ts 1000 https://allegro.pl/oferta/lampa-led-mars-hydro-ts1000-11776444071?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, vego1989 napisał:

@Cykacz ja mam ts600 w 60x60 i jest za maly. Ale ogolnie na 2rosliny ok, sredni plon z 2roslin to ok 120g gotowego materialu.

Czyli lepiej kupić ts1000, pytanie czy jak wsadzę go fo tego boxa co mam teraz to on nie poparli mi roślin jeżeli nie ustawie go na 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cykacz  Nie popali, po to masz regulacje mocy, aby móc ją ustawić na wartość odpowiednią dla danej fazy jak wzrostu tak i kwitnienia, a do tego dochodzi manipulowanie wysokością panelu, aby był na każdym etapie na właściwej wysokości względem szczytów roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...