Skocz do zawartości
jan Kowalski

Co zrobić z roślinkami ? Herma ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam cztery rośliny w namiocie ,końcowa faza kwitnienia ,trzy z nich są z feminizowanych nasion. Jedna roślina jest z pestki którą dostałem od ziomka a on ja znalazł topku trawy która palił .prawdopodobnie stardawg i do tej pory wszystko szło okay ,ale zauważyłem że właśnie stardawg zaczął się hermić .Te "banany są dosłownie na dwóch /trzech szczytach na samym czubku .Zauważyłem to jakieś 4dni temu mniej więcej .i teraz pytanie czy jak jest to dosłownie już koncoweczka kwitnienia to usuwać te "banany" z tej rośliny czy płukać już i ścinać ta jedna albo już wszystko odrazu póki nie zapylilo innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik wywalic w sensie że te "banany " usunąć tylko ,czy całe te topki gdzie one są  uciąć i jak usunę to tylko obserwować czy nie ma więcej ?Czy wywalić wszystko ? Za niecały tydzień planuje zacząć je płukać i niewiem czy może poprostu już tego nie zacząć ciut wcześniej i na bieżąco usuwać te "banany"Niewiem co robić nie chce tego zepsuc przy samiutkim końcu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okay wstawiam zdjęcia tej roślinki hermy jeszcze i powiedzcie mi czy ona jest zapylona i czy mogę tak jak radzili na innym forum zacząć płukać i ścinka leci .

IMG_20231112_185816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...