Skocz do zawartości
moonka

Akcja bongo

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nic nadzwyczajnego ale dla gowniaza wystarczy zeby sie posrac. Historia miala miejsce lekko ponad 20 lat temu. Lato, dzien jak codzien czyli bongo do plecaka i w plener z ziomkiem. Najaralismy sie jak swinie, picie sie skonczylo wiec szybka wyprawa do biedronki. Ziomek zostal przed sklepem bo nie ogarnial bani a ja sprawnie zrobilem zakupy, zaplacilem, wychodze i nagle STOP. Patrze a to ochroniarz mnie wola🤔 okazalo sie, ze nie spodobal mu sie moj wypchany plecak. Wypchany bo bylo w nim sporych rozmiarow bongo🙈 Do dzisiaj pamietam jak sie poschizowalem i momentalnie otrzezwialem😂 Oczywiscie chcial zobaczyc zawartosc plecaka. Szybka kalkulaja w glowie, ze to nie policja i chuja mi zrobi ale... nigdy nie wiesz co odwali za akcje. Powiedzialem mu, ze spoko pokaze plecak ale nie chce zeby robil mi krzywe akcje gdy zobaczy co tam mam. Otworzylem plecak, odkrylem bongo bo bylo przykryte chyba koszulka aby szyjka sie nie stlukla a typ spojrzal na mnie z politowaniem, zasmial sie pod nosem i grzecznie sie pozegnalismy🙂 Mina ziomka, ktory czekal na mnie pod biedronka byla bezcenna😂😂 ogolnie mialem kilka smiesznych i kilka krzywych akcji bo jednak teoche czasu juz sie jara😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...