Skocz do zawartości
Morfeusz12

2x white widow auto Mars Hydro ts 600 100w

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, pierwsza uprawa 2x white widow auto. Wstępnie miały być 3, ale wyszły mocne komplikacje z kitem do kiełkowania. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy wszystko w porządku? Zauważyłem na jednej sadzonce małe plamki i jakby „przypalenia”

mars hydro 100w 

ziemia bat mix 

słyszałem, ze ta ziemia może być za mocna dla takich maluchów, ale nie miałem już innego wyboru, zrobiłem w miejscu zasadzenia mała mieszankę z pokruszonych pozostałych kostek. Podlewane wczoraj około 120ml 

z góry dzięki za pomoc :))

IMG_6856.jpeg

IMG_6858.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Narazie siewki są wpodzadku bacznie obserwować i nie przesadzaj z wodą najlepiej odstana jak lejesz kranowke powodzenia🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Morfeusz12  Mało informacji, jakie warunki, temperatura, wilgotność, jak wysoko trzymasz panel nad sadzonkami , oraz który to dzień od wyjścia z ziemi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Morfeusz12 Obniż panel do 50 cm, jak na 6 dzień  od wyjścia z ziemi to jest opóźniona w rozwoju, normalnie tak roślina wygląda w dniu 2 od wyjścia z ziemi. By to miało ręce i nogi musisz mieć termometr i miernik wilgoci, bo temperatura i wilgotność sa bardzo istotne , mają wpływ na prawidłowy rozwój sadzonki, optymalna temperatura dla sadzonki to 25 C i wilgotność na poziomie 65 %. Do tego powinieneś znać ph wody, jaką lejesz rośliną, kup miernik elektryczny do ph , jak masz 200 zł to Adwa d11 lub d12, jak nie masz to pójdź do apteki po papierki lakmusowe i do ogrodniczego po płyn Heliga.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...