Skocz do zawartości
yukcc677777

czy z moja roslinka wszystko dobrze

Rekomendowane odpowiedzi

@Resi666 @dziurawy @yukcc677777 Dla mnie jest git liście się zgadzają. A co ona już kwitnie że ma za dużo azotu? Dla mnie wszystko pasuje lać ukorzeniacz i trenować... Jak wsadzam do batmixa lub growmixa to mam podobne.

Edytowane przez Pierr1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 @yukcc677777  kazdy robi co chce twoj box twoja sprawa proste , ale moze jak interesujesz sie co2 ? to moze sprawdzisz taka definicje jak spalenie azotem ?? popatrz na koncowki tej roslinki ? widzisz cos ? czy tylko ja widze popalone  koncowki lisci ?? 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@yukcc677777  Liść się błyszczy, jest na skraju popalenia azotem @dziurawy ma sporo racji, jak podajesz nawozy z azotem to przestań i lej samą wodę, a do tego roślina lekko wyciągnięta, co wskazuje na braki światła, sama także ilość dni 22 dni wega dowodzi, że rozwój rośliny jest nieprawidłowy ze względu na braki światła. Roślina w wieku 22 dni powinna być znacznie bardziej rozwinięta, co więcej to automat, jaki za chwilę zacznie kwitnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ze liscie zaczęły zginac sie do gory i czytałem ze prawdopodobnie przez bliska odleglosc żarówki. trzymam zarowke 27W 3500lm 7cm nad roślinka i wlasnie niewiem czy to przez to czy dac wyzej żarowke

0254507C-0C15-437A-B107-762D298273CF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...