Skocz do zawartości
Prepers

Bio bizz automaty komplet

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w połowie pierwszej uprawy, nawoze bio bizzem robię to bardzo nie umiejętnie.

Pytanie moje jest o następna plantacje, bo chce ją zrobić według planu, i reagować tylko na niedobry.

Ziemię chce all mix biobizz, i wszystkie nawozy od biobizza rozpisałby mi ktoś jakiś plan na 6 automatów Gorilla cookies od fast buda?

 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tu nie ma co rozpisywać zbytnio dajesz co 2-3 podlanie jeśli rośliny tego wymagają po liściach mona poznać, na tej ziemi możesz nie potrzebować nawozów na wega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB słyszałem że ta ich tabela to za dużo dla roślin dlatego pytam, teraz nawozilem według tabeli, i mają popalone końcówki, wydaje mi się że może za dużo nawozów miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja swoją pierwszą uprawę zrobiłem bez nawozów. TriPack z BioBizza miałem ale nie wiedziałem kiedy to lać. Tym mnie na Gadu-Gadu prowadził i raz tylko coś mi kazał wlać bo widział, że ciśnienia nie trzymam z nawozami 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB xd No, a teraz ja mam taki problem xd. Lać 50% i patrzeć na braki czy jak, bo już głupi jestem, i co kiedy nawóz 2/3 lanie? Czy 50% dawki za każdym razem

@WBB i co z cal magiem? Za każdym razem do wody? Czy opryski, jak opryski to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB to jak mam je niby karmić xd? Chce zaplanować następny plant od a do z, ale z nawożeniem jest jazda, jedni piszą że tabela bio bizz to za dużo ochujec można 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB to już coś mistrzu, jakieś strzępki informacji xd, ale do automatów tak samo?

Np. przy ziemi all mix zacząć od 3 tyg, i żeby móc plan sobie zrobić np. 70% dawki według tabeli, i co 2/3 podlania nawóz, i za każdym razem na początku root juiz, i cal mag do końca według tabeli za każdym podlaniem, jak to widzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja mam za małe doświadczenie żeby komuś rady dawać 😉

Ja mam butelki 1.5-1.75 litra i te nawozy zawsze zaokrąglam sobie w górę. Ale możesz tak zrobić, że zaczniesz od jakiejś mniejszej dawki.

Teraz podglądam i słucham co mi Zielony mówi. Ale samemu tak już je nabiłem, że Zielony mnie stopuje... tak to przynajmniej odbieram.

I to nie jest tak, że z nawozami będzie plonu raz więcej jak po jakiś sterydach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...