Skocz do zawartości
Swierzak

Samodzielny box

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panstwa

Bede budowal boxy w pomieszczeniu gospodarczym , zamknietym ale nie ocieplonym wiec mozna powiedziec, ze temperatury beda zblizone do tych na zewnatrz. Lampy HPS. Myslalem o konstrukcji z plyt OSB. Teraz pytanie, sciany ocieplac wata ?  Dodam, ze tam bede uprawial tylko zima, latem na ogrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pierr1947 napisał:

@Swierzak postaw go na styropianie 

To bedzie konstrukcja stala i myslalem aby pod nia podniesc podloge na 10/15 cm  i ocieplic np. wata. Co o tym myslisz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pierr1947 napisał:

@Swierzak jeśli będzie ciągnąć od podłogi to każda izolacja będzie ok. Najważniejsze żeby coś tam było. Mój ziom ma steropian i mówi ze git. A taki podest to chyba więcej siana niż styropian. 

Chce raz a konkretnie wybudowac, solidna i zwarta konstrukcje. Dosyc ciezka bo cala z ply OSB , podwojnych z ociepleniem wiec troche obawiam sie samego styropianu

2 minuty temu, Andi napisał:

@Swierzak kiedy będziesz budował? będzie jakaś relacja z budowy ?

Zaczne chyba w przyszlym tygodniu. Na razie oprozniam pomieszczenie. Ogolnie mam miejsca okolo 2,5 x7 metro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcje juz mam wyliczona, zamkne sie w 800 euro w tym juz mam wliczona folie odblaskowa. Dzisiaj jade po wentylatory, uzywane ale ponoc w dobrym stanie. Bede ralacjonowal i zapewne jeszcze zadam sporo pytan. Jestem laikiem w tych tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...