Skocz do zawartości
Hulk

Prawidłowy rozwój?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć..

Nurtuje mnie jedna sprawa.

W dwóch donicach mam małe sadzonki które nie zrzuciły jeszcze skorupki pomimo iż są starsze (szybciej wyszły z gleby) od prawidłowo wyglądającej młodszej z liścieniem..

Fotki poniżej 👇

To normalne?IMG_20231006_160717.thumb.jpg.bf0828e0e36087eb084b9391786909b7.jpg

IMG_20231006_160727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa mam pytanie..

Podczas kiełkowania zanim poszły do ziemi miałem 5 pestek z ładnymi ogonkami a szusta miała malusieńki, ledwo wychodził z pestki..

Wrzuciłem je wszystkie do ziemi licząc się z tym że ta będzie opóźniona i faktycznie reszta bandy wyszła i spoko się rozwija a te brzydkie kaczątko wyszło nie to że z kilku dniowym opóźnieniem to dodatko bez rozwiniętych liścieni..

Poniżej fotki tych rozwiniętych i tej nie..

Moje pytanie brzmi, czy jest szansa że puści liścienie i będzie rosła NORMALNIE?

Pozdrawiam 👊

IMG_20231008_102808.jpg

IMG_20231008_102820.jpg

2023-10-8 10-32-57.jpg

2023-10-8 10-33-9.jpg

2023-10-8 10-33-20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB bardzo malutko podlewane, może 50 ml na dobę bo nie chcę przelać ale też w boxie 25 st 24h więc nie chcę przesuszyć..

Ja myślę w kierunku że może nawóz z ziemi (all mix) zanim wyszła ją popalił.. ale mogę się mylić..

Łodyga z dnia na dzień wyższa to może puści liście..poczekam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega no właśnie zauważyłem że pierwsze właściwe zaczynają się rozwijać..

Fotka poniżej. Sorki za ostrość ale szkło powiększające z aplikacji przy Max zoomie ma ciężko wyostrzyć..

Ale widać zarys co znaczyłoby że liścienie szlag trafił 😅

Może się rozwinie brzydkie kaczątko 😁👊

IMG_20231008_144047.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...