Skocz do zawartości
Gość

Potrzebny wentylator weglowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemanko jak w opisie potrzebuje wentylator z filtrem węglowym do boxa 50 x 115 x 170 gdzie mogę zakupić nie drogi proszę o dobre info z góry  dzięki wlotowy mam łazienkowy i jeden mieszający w środku  lumatek 250 hps 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 potrzebujesz wentylatora wylotowego, który będzie zasysał powietrze bez filtr węglowy. Zajrzyj np u mnie na fotorelacji na ostatnie strony, tam trochę widać jak jest to podłączone filtr węglowy -> rura wentylacyjna -> wentylator kanałowy -> rura wentylacyjna -> poza namiot.

Na taki namiot będziesz potrzebował filtra węglowego około 250m³/h żeby być pewnym, że zapach nie ucieknie + wentylator o mniejszej mocy np 200m³/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam mam jeszcze prośbę ogarnęłam dzisaj wentylator z castoramy kanałowy 220 zł z włącznikiem czasowym tylko jak w którą stronę mam go zamontować?? Filtr węglowy wiem będzie w boxie chodzi mi o wentylator żeby wybierał powietrze z srodka😎🔨

20231002_131503.jpg

20231002_131447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 im mniej zagięć rur wentylacyjnych + im lepiej wygłuszone tym ciszej słychać. Też kup kontroler obrotów, takie małe coś co wsadzasz do gniazda i do tego kontrolera wentylator podłączasz, kosztuje chyba 20 zł. Bo pełna moc dopiero potrzebujesz na kwitnieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem powinieneś oddać ten bubel tam, skąd kupiłeś i kupić produkt, który przed wiciszeniem będzie generował zwyczajowe 25 db. Jeżeli nie masz czasu/ ochoty na budowanie od podstaw wentylatora możesz posiłkować się dedykowanymi, modularnymi rozwiązaniami. Bierzesz mocniejszy, odpalasz na najniższym biegu i masz prawie bezgłośną pracę z potencjałem na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@JanMatejko siemano jest wszystko pod kontrolą trochę czasu poświęciłem na ogarnięcie tego wszystkiego zrobione jest na patencie wycisziszone jest dobrze caly czas się uczę doszedlem do wniosku że jeżeli chodzi o uprawę spod lampy mało  wiem,to trzeba inwestować kase pozdro dzieki bob nawet nie wiedziałem o takiej rzeczy do wentylatora piona @Bob drzewnydrzewny @Tester zamknij temat 💪

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...