Skocz do zawartości
WBB

Grzejnik do growboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Zima za pasem więc już powoli musze myśleć o jakimś grzejniku.

Miałem już z growshopu ten grzejnik zielona rura ECOHEAT 80W ale wogóle nie dawał rady.

I może coś samemu wyrzeźbię pomyślałem. Mało miejsca w boxie więc może jakiś kabel grzewczy na jakiejś desce/płycie...

image.thumb.png.1be457f49b280f5c02c50ca6fcae96ed.png

Jest tu jakiś kabel ale mają różne moce i nie wiem jak to ugryżć. Mogę od 1m do 6m czyli od 25W do 300W.

Termostatów nie potrzebuję bo zrobię to na jakimś inteligentnym gniazdku...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tak kaza odeslac i za 2 dni zwroca i naprawia , ale nie mam czasu 😄 

a gdzie ja napisalem mala powierzchnia ?? wszystko ok procz tego ze jest za duzy , mysle ze sam kabel grzewczy by wystarczyl tak jak maja inni ? chyba ze masz duzy box i nie beda dotykaly roslinki maty grzewczej bo je paliiiiiii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy w drodze pisałem... ale było o powierzchni 🙂

Tak żeby liście o ściany się nie opierały to nie da rady i właśnie mam obawy, że przypali rośliny.

Też jestem za tym żeby zrobić z tego kabla ale brat stwierdził, że to nie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB bedzie palic liscie , przyrzekam szkoda zachodu , ogarnij ten kabel ? bob ? albo monako maja tak zrobione na malej desce, metr kabla i grzeje az eskimosi z drugiej strony ziemi placza 😄 i nie zajmuje 3/4 scianki boxa a jedynie maly kwadracik kolo doniczek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB powiem ci , ze wpadlem na inny pomysl 😄 uloze mate na samym dole , zrobie zniej L i dam na sam dol boxa , nie na podloge ale na dwie scianki,  nie bedzie palic roslin 😄 😄 dzieki !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...