Skocz do zawartości
DrKrieger

Ocena suszarni

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj udało się ściąć pierwszą roślinkę, konkretnie to automacika. Suszarnie zorganizowałem w następujący sposób: pomieszczenie gospodarcze w 100% bezpieczne, gałązki porozwieszałem na stalowym drucie na klamerki, z dodatkowym nadmuchem dzięki wentylatorom zasilanym przez powerbanlk, na ile on starczy jeszcze nie wiem. Wilgotność jest mi nie znana, zakładam że na poziomie 50%. Podpytać się chciałem o wentylatorki, czy nie są za blisko.

20230917_184932.jpg

20230917_183820.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DrKrieger wilgotnosc w nocy bankowo będzie większa niż w dzień, nawet pewnie i z 70%w takim pomieszczeniu, musi byc dobra wentylacja, wentylatory maja mieszac, a nie dmuchac na material. Temp 21-25⁰by bylo ok, a w nocy na bank spandnie ponizej 20...uwazaj na pleche 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Niezbyt wiem jak mam tymi wentylatorami mieszać powietrze, myślałem że taki sposób jest najobtymajniejszy. A co do zrobienia boxa to odpada ze względu na brak możliwości ogarnięcia na tą chwilę potrzebnych rzeczy typu filtr węglowy i miejsce na chacie, to pomieszczenie jest jedyną możliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...