Skocz do zawartości
tralala

Dziwne loty

Rekomendowane odpowiedzi

 Podzielę się z wami ciekawym lotem jaki zaliczyłem już jakiś czas temu.

 Jakoś tak się stało że nic na stanie w domu nie było, szybki telefon to przyjaciela o treści

- weź poratuj, ukulaj mi coś na wieczór.

Tak też się stało, drobne maleństwo wieczorem wylądowało w moim biurku, zacnie przygotowane przez zawodnika któremu to setka na miesiąc potrafi braknąć.

 Siedzę sobie na tarasie, ciumkam powoli ciesząc się smakiem i zaczynając czuć moc w głowie, zmęczyłem trochę ponad pół i stwierdziłem że dosyć, idę pograć Residenta po remasterze 😁

Jak pomyślałem tak zrobiłem, po kilku minutach poczułem jak wychodzi istne tsunami, mówię sobie dobra jazda będzie, ale granie odpuszczę bo nie ogarniam i zacząłem odczuwać ostry dyskomfort spowodowany miganiem ekranu (choć to 144hz) 

Później było już tylko ciekawiej...

W życiu czegoś takiego nie przeżyłem, choć trochę tego przez płuca przeszło.

Zaczęło się od głosów w głowie, coś mówiły ale bez ładu i składu, raczej dziwne zlepki głosek układające się w jakieś zdania, poniżej zacząłem sobie niby przypominać dźwięki i zapachy z dzieciństwa ale takiego bardzo wczesnego, coś jak na etapie kołyski - wózka, jazda na całego mówię wam 😅

Oczywiście skończyło się na odkrywaniu fraktalnej struktury świata, przeglądając sobie Google earth'a, no jak Boga kocham widziałem jak wszytsko układa się w jakiś fantastyczne wzory, logiczne linie, kształty 😁

 Generalnie paranoja totalna, zakończona słuchaniem muzyki co powodowało widzenie kolorów i różnych struktur.

Rano jeszcze lekko przyjebany byłem ale ogólnie była to jazda bez trzymanki.

Wciąż się zastanawiam co to było, bo dostawca ten sam co i mój więc temat znany i sprawdzony, w smaku inne nie było i wcale jakoś na bogato też skopane nie było, ot taki widać ciekawy przypadek, bądź dobry wkręt 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...