Skocz do zawartości
Lysy007

Lupa jubilerska

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi no jest bardzo ciezko zrobic Zoom zeby zobaczyc trichomy .Nie jestem w stanie utrzymać krzaka stabilnie i ustawiać na dodatek zoom na tej lupie z linku powyzej.

Lekkie ruch ręka i tracę ostrość. 

@Proy_18 A czemu mi życie nie mile ,bo z  allegro kupuje???😀

@Proy_18 A sprawdzona  masz ta lupe?

 

Edytowane przez Lysy007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysy007 Lupy jubilerskie w większości powiększają do 30x. Do trichomów powinieneś mieć co najmniej 60x

Lupa z mojego polecenia jest prostsza i tańsza, ma powiększenie do 60x, tyle wystarczy.

Jeżeli masz kasę to możesz kupić tą twoją, ale nie musisz mieć tak mocnej do trichomów

 

Kiedyś słyszałem od kogoś z tego forum, że kupowanie takich nietypowych rzeczy na allegro, nie jest do końca bezpieczne. Mają później na ciebie podobno oko czy coś

Edytowane przez Proy_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Proy_18 ja właśnie mam ta lupe z linku i ma dwa powiększenia x60 i x120 ,ale chodzi mi o to ,że ciężko ja ustawić bo tylko lekki ruch ręka i tracę zoom.

Najlepiej to obserwuje mi się pod nią jak mam na stabilnej powierzchni np. Stole (ale nie mam zamiaru zrywac kwiatów, a potem ich obserwowac😀)

A co do alledrogo, to tak czy siak co byś nie kupił i gdzie to zawsze ślad zostanie .

Ja zawsze płacę za pobraniem ,więc robię mniej śladów😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysy007 Okej, jak kto woli 🙂

Jeżeli zależy ci na stabilności, to kup mikroskop usb. Nie będziesz się musiał pochylać, więc będziesz miał stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...