Skocz do zawartości
Szwagrom

Barneys Farm - Lemon Tree - Fem - LED 60w

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 Oczy widzą, uszy słyszą, usta muszą milczeć. :D

@vego1989 A tak na serio, to fr kontynuuje mój ziomek, bo tak chcę jam, ja na razie musiałem odpuścić bo prześladują mnie drony.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień: 39

mniej więcej tak mi się wydaje.

Czy, szczyt się zregeneruje jeśli został delikatnie przypalony na zdj jest widoczny.

Druga sprawa, czy według was powinienem łamać już Johna, czy wstrzymać się, może za chwile się zatrzyma.

 

 

2.jpg

1.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom strasznienje wciaglo, szczyty na bank za blisko lampy, ile już kwitna? Przez pierwsze 2tyg je wyciąga po przełączeniu swiatla, dol słabo doświetlony, jakiś fryzjer by się przydał 

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Szczyty za blisko, lampy to wiem zrobiłem to specjalnie ale nie spodziewałem się że następnego dnia tak wyjebie że dotknie, lampy. Juz podniosłem, nie wiem za bardzo które obcinać liście bo są zdrowe wszystkie i zielone póki co nie płuka jej jeszcze z pierwiastków. No strasznie się wyciągneła nie spodziewałem się tego jeszcze dwa dni przed przełączeniem była taka malutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Tez mi się wydaje że zaraz powinna się zatrzymać, a przynajmniej mam taką nadzieję, już mam wrażenie że co raz wolniej rośnie. Staram się w miare nisko trzymać lampe żeby się nie wyciągała, bo im niżej lampa to wtedy idzie w liście tak ?

@vego1989 Jeszcze się wstrzymam ze strzyżeniem, aż calkowicie nie przestanie rosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom teraz już po ptakach, tak można się bawić na wego, wtedy regulujesz sobie światłem i możesz "przydusić" albo wyciągnąć roślinę. A jak przechodzi ma flo to je wypierdala do góry 

@Szwagrom jasne, do 4tyg flo można ciachać smialo

Miejsca masz dużo, daj lampę z 15-20cm od szczytow inobserwuj, jak będzie zapierdalac dalej to dalej do góry 

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień: 44

Poleciała dzisiaj pierwsza dawka BIO BLOOM 1.5 ML I BIO TOP MAX 1,5 ML. NA 1,5 L WODY.

MAM NADZIEJE ŻE ZYJE BO 2 SZCZYTY POŁAMAŁEM POLECIALEM TROCHE W MELANZ I ZANIEDBAŁEM SPRAWE, LIŚCIE OPADŁY. ALE MAM NADZIEJE ŻE OD PRZESUSZENIA.

Poleciałem w melanż i liście wszystkie opadły mam nadzieje że John żyje. I nie wiem czy zrobiłem dobrze supper cropping

Rossendal NL 1.jpg

roosendaal 2 nl.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...