Skocz do zawartości
Szwagrom

Barneys Farm - Lemon Tree - Fem - LED 60w

Rekomendowane odpowiedzi

@Szwagrom  w sumie tak też możesz, jak będziesz dużo lał i rzadko to szybciej korzenie będą grzebać w ziemi, bo górna warstwa będzie parować najszybciej, a lejąc dużo woda będzie penetrować głęboko. Niby najlepszy sposób to podlewanie ściankami i od dołu, ale to takie niuanse i cholera wie ile to zmienia :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Wiem Andi, podlałem spokojnie mordeczko, po prostu wrzuciłem up i opisałem dlaczego tak sie dzieje na przyszlość żeby ktoś wiedzial dlaczego taka ochlapnięta była.

@vego1989 Git, dobrze dzięki mordo, podlałem a plancik cały zdrowy trzyma się dobrze, ogl wiem że lepiej nie przesuszać korzeni ale nie miałem pewności czy podlewać, i wolałem dzień się wstrzymać, pozdro wariaty.:smokelots:

Dzień: 26

 

 

377241888_270621132479136_6287767965094269416_n.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Po pierwsze na suchej ziemi, po drugie delikatnie, naciskasz na łodygę i delikatnie ją łamiesz na kąt 90 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom przed podlaniem chwyc lodyge w palce posciskaj  czuc i słychać czasem takie chrupniecie .. z wyczuciem i obal szczyty może być widoczne pęknięcie  i może krwawić  🙂 tu 4 główne na taką zakładkę x poszły może ładnie i estetycznie to nie wygląda ale nie było wyjścia badyl chciał z namiotu spierd... c 😅 

Sprawdz na jakimś odrośnie lub jednym głównym jak nie jesteś pewien 

 

 

20230924_160546.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...