Skocz do zawartości
Lysy007

Trening FIM połowa sierpnia

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Czy warto robić FIM na bocznych rozgalezieniach na sezonach w połowie sierpnia?

Bo Jak narazie to nie widzę preflowers, czyli jeszcze nie kwitnie. Zresztą tak jak wszystko w tym roku jakieś takie opóźnione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysy007 wydaje mi się, że trochę za późno. Nie wiadomo jak będzie pogoda we wrześniu i w październiku, a sam mówisz, że wszystko opóźnione. Jak zrobisz fiming to opóźnisz jeszcze o tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysy007 według mnie nie, co prawda jak na wegu jest to pewnie efekt byłby jednak co z tego skoro nie kwitnie i bardziej bym się tym martwił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dam im spokój co do FIM😃

A co myślicie?, żeby trochę je ponaciagac sznurkami żeby lepiej swiatlo dochodziło taki LST na dużych roślinach ?

A co do kwitnienia to niby według opisu to średnio 8tygodni dochodzia więc myślę, że do końca października jakoś dotrzymaja ,jeżeli patrzeć wstecz to październik na pomorzu jest wmiare spokojny .Chociaż po tych anomaliach na swiecie to kto tam wie(HAARP😁) co będzie.

Wiecie czy rosliny jeszcze podrosna w fazie kwitnienia?

Easy Sativa,Purple Maroc,Frisian Duck,CBD Super Silver Haze, CBD Euphoria .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslisz jest sens podsypac teraz azofoska planty czy zaszkodzi to kwitnieniu?

Gdzieś na forum ktoś dawał azotu zamiast  PK na kwitnienie to mial mizerne topy.

Chodzi mi o to ,że może za tydzień zacznie kwitnąć czy jest teraz sens sypac azofoske czy lżejszy nawoz na wege Plagron Alga Grow bo taki mam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysy007 azofoske jest sens sypać jak są braki azotu po liściach się ocenia 

29 minut temu, Lysy007 napisał:

Wiecie czy rosliny jeszcze podrosna w fazie kwitnienia?

Easy Sativa,Purple Maroc,Frisian Duck,CBD Super Silver Haze, CBD Euphoria .

w większości na oucie rośliny podrastają w początkowej fazie kwitnienia 

29 minut temu, Lysy007 napisał:

A co do kwitnienia to niby według opisu to średnio 8tygodni dochodzia więc myślę, że do końca października jakoś dotrzymaja

nie sugerował bym się zbytnio opisem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem ,że te opisy to czas mi się same wykluczają ,a w szczególności zawartości procentowe THC ,CBD ilości gramów itp.

Spojrzałem na kalendarz i długość dnia 12h przypada na 24 września. Dzisiaj jest  13sierpnia to jest 15h dzien więc nie ma co się dziwić że jeszcze nie kwitną. 

Musi to być mus 12h i wtedy przechodzi na kwitnienie ? Wydaje mi się że raczej nie .

A co do określania czego brakuje azotu ,potasu ,fosforu  mineralow itp.to jak człowiek się zagłębie w symptomy to wcale nie jest takie łatwe do określania .

To jednego za dużo, to za mało, jedno drugie blokuje , ale na początek ph gleby najważniejszy najlepiej optymalne .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lysy007 napisał:

Musi to być mus 12h i wtedy przechodzi na kwitnienie ? Wydaje mi się że raczej nie .

nie musi, ale niektóre odmiany zakwitają blisko tego przedziału 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysy007 jak kwitnie nie syp nawozu z dużą ilością azotu. Teraz jest jej potrzeba dużo potasu, fosforu, magnezu, a duża ilość azotu zblokuje pobieranie tych pierwiastków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...