Skocz do zawartości
Góral

Apricot Oreoz, Strawberry Banana Auto - pierwsza uprawa indoor fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moja pierwsza uprawa indoor  Apricot oreoz -anesia seeds i Strawberry Banana auto, jest dzisiaj 5 tygodni i 6 dni myślę że wszystko jest ok co 3 dni podlewam wodą z kranu (odstana 24h,) wraz z ukorzeniaczem i magnez z wapnem po 4 tygodniach dawałem 2 litry z Canna Calmag Agent i Canna Rhizotonicale było za dużo(ale wody) zawszę się przelewało i zostawało w podstawce 🤷🤷więc zmniejszyłem😉 dodatkowo pryskam ukorzeniaczem 3x dziennie 4 ml/1l dlaczego?,bo czytałem na jednym forum jak jeden gościu tak robił i wyszło jak należy jeśli robię coś nie tak🤪 czekam na opinie ludzi z forum ☺️☺️☺️☺️Dodam że ostatnio wentylator włączał powietrze do growboxa nie na odwrót bo myślałem że tak ma być i box był napompowany jak balon i jebalo w domu ,ale zmieniłem to i teraz jest git,ale 

Box 100x100x200

Lampa LED 200W SONLIPO SPF2000

Ziemia canna professional plus

Garden Highpro ProFan 15cm

Doniczki materiałowe 20L

Odżywki Terra canna ukorzeniacz i wapno z magnezem

Światło 18/6

Wentylator wyciągający Blaster Turbo-E D125mm,

filtr z węglem aktywnym FALCON

  - Kabel wentylatora - 1,80m, 2-pinowy/wtyczka EU, ściemniacz

  - Wąż powietrzny Combiconnect  102mm

PH 7.1

 

 

IMG_20230805_221617.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral kupiłeś namiot z lampą w komplecie? Czy lampę osobno?

Mam SONLIPO spc 3500 na namiot 100x100x200

Miałem leda 275W( california lightworks solar system 275), ale stwierdziłem że jest za słaba, wrzuciłem ją do namiotu 80x80, zobaczymy jak 200W będzie sobie radzić na metrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj byłem ujebany i jak tak teraz na to patrzę to chuj wie co ja pisałem bo niektóre słowa nie wiem skąd się wzięły 🤣🤣 Proszę o wykasowanie fotoleracji bo nie wiem jak usunąć na tą chwilę chyba jeszcze Mnie trzyma i dam do odpowiedniego działu później 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedzcie i palcie blanty wszyscy to jest mój towar który zostanie wypalony 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20230805_215919.jpg

IMG_20230805_215822.jpg

IMG_20230805_215747.jpg

IMG_20230805_215736.jpg

IMG_20230805_215701.jpg

IMG_20230805_215650.jpg

IMG_20230805_215633.jpg

IMG_20230805_112442.jpg

11 godzin temu, Glut78 napisał:

@Góral kupiłeś namiot z lampą w komplecie? Czy lampę osobno?

Mam SONLIPO spc 3500 na namiot 100x100x200

Miałem leda 275W( california lightworks solar system 275), ale stwierdziłem że jest za słaba, wrzuciłem ją do namiotu 80x80, zobaczymy jak 200W będzie sobie radzić na metrze

Siema mordo wszytko osobno kupiłem teraz jak patrzę to lampa LED wydaję mi się za mała ale wszystko idzie w dobrym kierunku myślę że nic tutaj złego się nie dzieje a ja liczę na pomoc z waszej strony jeśli coś robię nie tak 🤪 

To Moja pierwsza uprawa więc ludzie jeśli coś będzie nie tak to proszę nawet o krytykę jeśli coś zjebe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral nauka kosztuje, jak nie zjebiesz to się nie nauczysz. Ja też dopiero zaczynam. Żeby nabrać doświadczenia wykiełkowałem 15 nasionek i przeprowadziłem różne eksperymenty. Nawet z ziemi wyjąłem dwie i do hydroponiki przez siebie zrobionej przełożyłem😅

IMG_4890.jpeg

 @Góral masz dużo miejsca, porozginaj roślinkom gałęzie na boki to im do środka światło wpuścisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral są różne szkoły, możesz teraz nic nie obcinać, tylko przed kwitnieniem wygolić cały dół tak do połowy, albo już teraz zacznij po 2-3 największe(stare) liście wiatrakowe, tak żeby odsłonić nowe szczyty. 

@Góral wpisz w Google defoliacja marihuany, będziesz miał wszystko o usuwaniu liści 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ziomek 👊👊👊👊a powiedz mi jak ustawić teraz lampę 

2 godziny temu, Glut78 napisał:

@Góral są różne szkoły, możesz teraz nic nie obcinać, tylko przed kwitnieniem wygolić cały dół tak do połowy, albo już teraz zacznij po 2-3 największe(stare) liście wiatrakowe, tak żeby odsłonić nowe szczyty. 

@Góral wpisz w Google defoliacja marihuany, będziesz miał wszystko o usuwaniu liści 

Dzięki Ziomek 👊👊👊👊a powiedz mi jak ustawić teraz lampę która ma 3 takie włączniki bo ja obecnie lecę na tych dwóch jak na zdjęciu czyli vege i veg+ bloom 1

IMG_20230805_112314.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Na wegetację weg, faza przejściowa weg+ bloom, flo bloom+ bloom. Tak mi się wydaje. Zerknij jeszcze w instrukcję obsługi, moja lampa ma to na jednym przełączniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mordeczki dzisiaj stwierdziłem że podetne Moje Niunie ☺️☺️☺️Nie wiem czy zrobiłem to jak należy ale było sporo dużych liści wiatrakowych które przysłaniały dolną część i nie dostawało się tam światło i wyczyściłem delikatnie dół.Czy zrobiłem to jak należy to się okaże,ale człowiek uczy się na błędach i co ma być to będzie 😉😉😉

IMG_20230808_150712.jpg

IMG_20230808_150703.jpg

IMG_20230808_150655.jpg

IMG_20230808_150029.jpg

IMG_20230808_150637.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobię myślę czy nie kupić 100 W leda i wrzucić jeszcze do boxa np Mars hydro albo spider farmen co o tym myślicie czy trzymać na 200 i jeszcze pytanko co mogę jeszcze dać z nawozów teraz tylko calmag i ukorzeniacz z canna.I czy pH 7.0 jest odpowiednie czy trzeba by je zbić?

IMG_20230810_163351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral pH powinno być 6.2 najlepiej a lampe to lepiej kup Mars Hydro FCE3000

CannaAzym to są enzymy 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...