Skocz do zawartości
Góral

Apricot Oreoz, Strawberry Banana Auto - pierwsza uprawa indoor fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Bob drzewny napisał:

@Góral co 3 dni to za często, ja tak dodawałem i zacząłem mieć nadmiar wapnia i bloki w kluczowym momencie, czyli początku kwitnienia. A nie dawałem na oko, tylko dość mało :classic_biggrin:

Ja bym zrezygnował z calmagu aż do 3 ostatnich tygodni kwitnienia, wtedy jest jego wzmożony pobór

A co do donicy musisz się przyjrzeć czy to jakiś osad (w co wątpię) czy pleśń na doniczce. Delikatny biały nalot nie jest zły, ale jak jest go dużo to mogą być problemy 

Czyli od teraz zero calmagu i w ostatnich 3 tygodniach kwitnienia go dać z powrotem?Czy dobrze zrozumiałem 🤔🤔a co do reszty to normalnie jak zaleca producent?

Dzisiaj podlałem tylko odstana kranówką.

A co do Apricot Oreoz czy myślisz że musi zostać zmieniony czas na 12/12 bo wygląda na zdrową.

Moi kolejny projekt będzie już przemyślany i zrobiony z głową 😁😁Mam już kolejne 10 nasion Kałasznikowa będzie lampa spider farmer SE 3000 która poradzi sobię z taką powierzchnią growboxa.

Zobaczymy co wyjdzie z tego ale póki co jest chyba spoko.

16928843559956820190431466485467.jpg

IMG_20230824_154148.jpg

IMG_20230824_154212.jpg

IMG_20230824_154308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, WBB napisał:

Baba by mnie zajebala jakbym jej planta na wersalce postawił 🙂

Akurat mam farta bo nie ma jej w domu też jest uczulona na tym punkcie😁😁😁

A jeszcze jedno temperatura w growboxie jest wysoka bo aż 31,7czy taka może być? W nocy 25/26 ale w dzień masakra.Wilgotnosc 44%

IMG_20230824_164849.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral taaak, odpuść calmag jak na razie i pod koniec się podleje go z 3 razy i będzie elegancko. Co do reszty nawozów to odpuściłbym wszystko co ma w składzie azot oprócz jakichś stymulatorów czy aktywatorów, ale tam jest szczątkowy zawsze azot mniej niż 1.5%

A co do apricot oreoz to to jest automat czy jak? Bo jeżeli nie, to on bez światła 12/12 nie zakwitnie w takim razie

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bob drzewny napisał:

@Góral taaak, odpuść calmag jak na razie i pod koniec się podleje go z 3 razy i będzie elegancko. Co do reszty nawozów to odpuściłbym wszystko co ma w składzie azot oprócz jakichś stymulatorów czy aktywatorów, ale tam jest szczątkowy zawsze azot mniej niż 1.5%

A co do apricot oreoz to to jest automat czy jak? Bo jeżeli nie, to on bez światła 12/12 nie zakwitnie w takim razie

Mam tylko tyle informacji na temat apricot oreoz ale nie piszę że automat ale jest femizowane.Bralem to pod względem dużej zawartości THC i dużego plonu ale myślałem aby było jak najlepsze i duże takie początki niestety 😁😁

jj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bob drzewny napisał:

@Góral to szczerze też za bardzo nie wiem, ale jak nie ma auto w nazwie to chyba nie jest auto

Będę się bawił może zrobię coś z tego bo piszę że kwitnie do 9tygodni tylko wsadzę w boxa 60x60x120 dam tą lampę 200w i ustawię na 12x12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zejdź na ziemię, łykasz to co pewien sklep wypisał na stronie. A to nie lepiej zajrzeć do producenta?

https://anesiaseeds.com/product/apricot-oreoz/

Tam nie widzę nic na temat 36% THC. 

Tak samo jak nic na temat AF, jest to fotoperiod feminizowany.

Ciekawe ile osób kupiło to dla tych magicznych liczb, które notabene są nie realne dla zwykłego growera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja niunia z każdym dniem coraz ładniejsza ☺️☺️☺️ rośnie bardzo ładnie 🔥🔥🔥

IMG_20230828_070359.jpg

IMG_20230828_070256.jpg

IMG_20230828_070251.jpg

IMG_20230828_070403.jpg

IMG_20230828_070234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, michu napisał:

Chłop maści woda z kranu i wyglądają lepiej niż moje .. co zbijam ph.. powodzenia ! 

Teraz raz wodą odstana potem micro,grow,bloom,big bud Advanced nutrients i cal mag ,rhizotonic od Canna.

Pozdrawiam 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu Moje mają 63 dni dokładnie,ale nie przejmuj się to Moja pierwsza uprawa i też nie ogarniam  wszystkiego jeszcze się uczę metodą prób i błędów.Nastepny projekt będzie napewno dużo lepszy będzie lampa spider farmer SE 3000 bo ta moim zdaniem nie daję rady ale ktoś mi już tutaj wspomniał o tym 

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral co masz za namiot że tak lampę chcesz pakować? 

Jak dla mnie to chyba przesiądę się na inne odżywki na przyszłość.  An praktycznie we wszystkim ma azot . Nawet overdrive na samą końcówkę flo.. jak dla mnie bez sensu lub brak wiedzy żeby tego używać. I raczej to drugie hahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu Namiot 100x100x200 a lampa LED tylko 200w dlatego wymieniam a ta wsadzę w namiot 60x60x120 jak tylko mi przyjdzie.Ja póki co zostaneprzy Advanced.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ludzie 👋👋Od dzisiaj w boxie zagościła lampa od spider farmer SE 3000 tylko czy mam ją ustawić na maxa czy 80% wystarczy jak myślicie.Ta lampa naprawdę oświetla namiot nie to co tamta ☺️☺️☺️Teraz zobaczymy jak będzie wszystko wyglądało 🤔🤔

IMG_20230831_123956.jpg

IMG_20230831_124000.jpg

IMG_20230831_124022.jpg

IMG_20230831_124125.jpg

IMG_20230831_124006.jpg

IMG_20230831_124121.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...