Skocz do zawartości
Sterydd

Odmiana marihuany na lepszy sen

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Od jakiegoś czasu rozglądam się za nasionkami, które sprawią że po ciężkim dniu szybko mnie utulą do snu.
Przy trybie mojej pracy, jest nie raz ciężko mi zasnąć, co sprawia że siedzę/leżę do późna i mam problem ze wstawaniem następnego dnia.
Nie potrzebuje mocarnych odmian, jestem koneserem który również nie potrzebuje mocnego upalenia (co nie oznacza, że nie pale również takich odmian).
Przeglądałem różnych producentów, różne odmiany, rozglądałem się na forum jednym i drugim z czystej ciekawości czy ktoś coś już miał z takowym działaniem.
Stawiam nacisk na automaty, z racji ze wykonuje wszystko w skromnym boxiku na kształt obudowy od komputera (większy oczywiście, ale na dwie żarówki).
Wysokość, chyba nie ma znaczenia, bo korzenie nie mają możliwości większego rozwoju, a co za tym idzie nie wydupca mi tak do góry, ale jakość się mieszcze.
Ostatnio miałem w jednej donicy (prostokątnej) dwie panienki i daliśmy radę, raz powstał tylko nie dobór 🙂
Aktualnie w moim przedziale zainteresowania znajduje się:
Sin Tra Bajo Auto od Barney's Farm 
Auto Afghan Mass od 00 Seeds Bank
Auto Bubble Gum od 00 Seeds Bank
Auto California Kush od 00 Seeds Bank
Auto-Bomb od Green House Seeds
Babushka Black Auto od Kalashnikov Seeds
Baby Boom Auto CBD od Kannabia Seed Company
Easy Bud od Royal Queen Seeds
Exodus Cheese Auto CBD od Green House Seeds
Malana Bomb Auto od Barney's Farm
Northern Light Automatic od Royal Queen Seeds

Pozdro, dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...