Skocz do zawartości
Gość

Liscie przy topach.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siema tylko liście przy topach zwijają się co to jest? czytałem że to mogą być geny?

20230728_101131.jpg

20230728_100929.jpg

20230728_100914.jpg

20230728_100853.jpg

Można to jeszcze jakoś na prostowac? I od kilku dni jebane muszki się przyczepiły nie mogę tego ogarnąć dałem lepa i nie chcą się złapać na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 liście się deformują od nadmiaru azotu, tak mi się wydaje. I nie podlewałbym częściej niż 2 x w tygodniu. A najlepiej jak na wierzchu ziemia będzie sucha, chyba, że roślina zawoła(coś pokaże)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fakt narazie ograniczę podlewanie zobaczymy może da rady coś jeszcze ugrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Glut78 np: daje odżywkę na kwitnienie?to co nie dawac ? Tylko samą woda podlewać może na przemian raz to raz to? Czy dawac tylko na kwitnienie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od jakiegoś czasu jakieś muszki mi latają i zobaczyłem jakieś małe robaczki w ziemi na muszki dałem lepa i się wyłapują ale z tymi robaczkami to nie wiem okolo 4 tyg do ścięcia nic się nie wydarzy przez te małe jebane robaczki? Roślinka tak jak rosła rosnie nie widać podjadania Pozdro jebac robaczki co chcą wyssać Zycie 🪴🔪🔨🪓

20230806_105350.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 kup w aptece wodę utlenioną i 100 ml wody utlenionej rozcieńcz 500 ml wody i podlej po całej powierzchni doniczki

Powinno na te robaczki pomóc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...