Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym pierdolił głupoty.. ale ten mój to wyglądał tak mniej więcej jak ten ostatni. Jeżeliby porównywać kondycję. Liście jak taka więdnąca bazylia.. tyle że były troszkę mniejsze niż u Ciebie ale to i tak raczej różnica w odmianie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie no spoko, najlepsze jest to że zaczynają puszczać zdrowe liscie, dlatego jak podrośnie to upierdole te chore xd i może będzie dobrze, i z dnia na dzień się rozwijają tak jak powinny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Greenpowiem ci ze sztos totalny hehe ale widac że się da, a roślinki moje nabierają koloru i ładnych liści to raczej będzie dobrze 🙂 wrzucę w weekend foty to ocenicie, tylko jedna sadzonke mam taką że strasznie dluga lodyge ma nie wiem czemu. Wystrzeliła jak petarda w gore 

@Mr.Green a no i zapomnialem wspomniec o tym Piesku z tylu na tle tego sloika wygalda jak cyborg z tymi oczami, albo sie czai na sloik kiedy plony beda 😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czanczanek napisał:

a no i zapomnialem wspomniec o tym Piesku z tylu na tle tego sloika wygalda jak cyborg z tymi oczami,

to jest atrapa Pitbula... plantów pilnuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Przy wcześniejszej uprawie z Acapulco gold miałem równe 55 dni wega. Wyszło 225 g z rośliny, więc jak mu się ten krzak prawidłowo rozwija, to będzie potwór, jak teraz ma 60 dni, a jeszcze go nie przełączył.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...