Skocz do zawartości
VonV3in

Jaki dobry preparat na pleśń

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie dobrego fungicyda na pleśń szukalem w necie duzo jest opisow plesni, na forach jest wspominane o niej ale nie mogę trafic na dobry środek do pryskania/nawozenia przeciwko pleśni, trafiłem na canna cure- ale czy to to? Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VonV3in  canna cure albo leaf coat (tylko te znam) są też na pleśń, ale pamiętaj że nie powinieneś nimi pryskać na już długo formujące się topy, a jedynie na liście. Z topami nic się wielkiego nie stanie, jedynie będziesz wtedy palił to co naniosłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to jest łąka - po jednej stronie jest row tam bedzie pare sztuk i po drugiej stronie - z dala od rowu. Na innym forum naczytalem sie jaka to plesn jest nagminna i jak niszczy plony, ze zarodniki sa caly czas w powietrzu etc etc. Może boje sie na wyrost, ale biorę pod uwagę że cały sierpien i wrzesien one bedą sobie rosnac bo pozno wysadzam, a to deszcze, mgly itd. W sumie to nie mam za sobą żadnego doswiadczenia, dlatego wszystkie ostrzezenia biore na poważnie..

@Glut78 A Ty co byś powiedział ;> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam doświadczenie jedynie z pomidorami. Konopie posiałem też pierwszy raz, ale żeby o pleśń się martwić musi być naprawdę deszczowo. Moim zdaniem jak martwisz się na wyrost to kup canna cure i raz na tydzień albo na dwa tygodnie asekuracyjnie opryskaj. Przy okazji zabezpieczy Ci roślinki przed przędziorkiem, mszycami…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...