Skocz do zawartości
Kwiatuszkowa93

#Girl Scout Cookies Feminizowane i #Gorilla Zkittlez Feminizowane

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza panna girl Scout cookies, druga to Gorilla Zkittlez Feminizowane. 

Nie wstawialam wcześniej zdjęć, z braku czasu i zdjec. Nie wiem ile panny mają mają dokładnie dni (około 70 napewno) . Po przejsciach jak w zeszłym roku:) załapały się na ostatni nocny przymrozek jak chciałam je zacząć "treningowac "do gleby 😄 zapozapominam jak ten trening się nazywa 😛 po przymrozku, zmieniłam im lokum z auta do zezlomowaniu za chatą, zrobiłam im " Szklarnię" Full in clusive " 😂😅 przesadzilam je w większe doniczki, chciałam żeby tak już rosly do końca.. Ale wyszło jak wyszlo. Treningowalam i w normalnej glebie, blisko domu. Nie mam sąsiadów i mieszkam w polach hehe. Generalnie krzaczki rosną sobie beznawozowo. Jedynie z dwa razy po wsadzeniu je outdoor, parę razy dałam azotu w nawozie-zel. I teraz podlalam nawozem do surfinni:D a że skład jak na nawoz w proszku miał niezły to zastosowalam małą ilość. 

Teściowa mi doradziła, że na kwitnienie każdy nawoz się nada "na kwiata"

Coś z tego treningu będzie lepszego? Jedynie wolniej proces rosniecia wyglądal... No I na nizszym krzaku widzę chyba trzy szczyty. (Dłużej był treningowany) 

 

 

IMG_20230623_191300.jpg

IMG_20230623_191504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystko na kwitnienie się nada jak najbardziej tylko kwestia zawartości NPK szukaj dużych wartości PK i będzie cacy . Mnie się wydaja jakieś blade jakby azotu chciały ale mogę się mylić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CryStaff efekt zieleni która wyostrzyla się automatycznie robiąc zdjecie. 

@Kibic dawałam

@CryStaff tu z wyłączoną "zielenią" W aparacie

IMG_20230623_191441.jpg

Tak apropo. Oberwac w tej większej te duże liście? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kwiatuszkowa93 napisał:

Tak apropo. Oberwac w tej większej te duże liście? 

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki w październiku?! 😅niee przeginasz? 😄

@CryStaff dziękować:D na pewno się pochwalę, jak bez problemow z pannami do końca dotrwamy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mirecki napisał:

@Kwiatuszkowa93 nie wiem kiedy masz planowany miesiąc zbiorów ale październik to takie uśrednienie 😜 może to być np połowa września bo i tak zbierałem plony a może to być nawet i listopad 😎

Nie no, raczej na outdoorze za bardzo sobie nie ma co planować "na przód" Tym bardziej z kwitnieniem. Bardziej takie msc skojarzyly, mi się z gówniana pogodą I plecha. Jak w zeszłym sezonie. 🤏🥴

Edytowane przez Kwiatuszkowa93
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. 

Zdjęcie panienienek z dnia dzisiejszego. Jedna panna jakas taka słaba ale też dawno nie podlewana... 

IMG_20230710_193206.jpg

IMG_20230710_193420.jpg

IMG_20230710_194051.jpg

IMG_20230710_194048.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych rad? 😄 uwag? Ee? 😄

Doradźcie coś:P generalnie panny rosną pod moi domem:D rosną sobie w zwyż, dlatego też nie "obgalam" Ich tak dookoła. (Kilka lotnisk w okolicach) a że rosną na wzniesieniach. To tak muszą sobie radzić. Chudsza panna ma jakoś 1,5metra i stoi wyżej. Można jakoś ominąć ich wzrost? 😄 glupglupie pytanie, ale akurat ona jest przypałowa w UJ... Nawozilam na kwiata. Teraz zapodalam azotu tz. nawoz w żelu, uzywam go też do kwiatkow w domu, robi robotę jeżeli chodzi o barwę liści ... Macie jakieś rady, patenty które mi by się na coś zdały? 🙂

Pochwalę się..co mi się udało, w domowych warunkach wyhodować🤓 prawdopodobnie, nawozami i podlewaniem "obfitym,ale dość rzadkim"  stworzyłam glebę jak w lasach 👊 taki ze mnie spec o😅🤣uznałam te grzyby jako takie wynagrodzenie za dobra opiekę nad kwiatem 🤟👌

IMG_20230624_144426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatuszkowa93  pamiętaj że jeżeli chcesz udzielania się w Twoim temacie, to też powinnaś się odwdzięczać tym samym w innych tematach. Nie można tylko żądać, trzeba też dawać :classic_biggrin:

Co do okiełznania wzrostu, to warto stosować treningi, z taką wysoką Panną to możesz pokusić się o super cropping albo LST, w zasadzie bardzo podobnie wyjdzie na oucie, ale w tym wieku rośliny LST może już być dość ciężkie do wykonania, łodyga pewnie twarda jak kamień i nie będzie zbytnio chętna do zabaw plastycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny tak wiem. Staram się też udzielać:) na treningi to już za późno:P

@Wiesiu coś w tym może być. Jedna i druga opcja mogłaby się zgadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#panny #rosna #kwitna 

Dziewczyny nadal w glebie, obie kwitna, ale obie też samoczynnie jakby pozbawialy się większy liści(żółkną, możliwe że mało wody i innych specyfików) myślę że to zbyt dużo słońca w fazie kwitnienia) zwłaszcza że od 11 do zachodu mają światło... Zdjęcia jak mi się uda to dodam jutro... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...