Skocz do zawartości
Lolamator

3X Royal Gorilla auto/ 100W Led/ 60x60

Rekomendowane odpowiedzi

Keramzyt mają na dnie w doniczkach tylko tak ze 3cm. Jutro sprubuje kupic pochlaniacz taki jak do szafy. Wydaje mi sie ze za duze donice donice dalem w sumie auto nie rosnie za wysoko pewnie by wystarczyly z 8l zawsze to sie upcha cos wiecej do takiego namiotu. za pierwsza uprawa sciaglem 30-40 z krzaka jak tu przekrocze 60 to byl bym szczesliwy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny Ty lubisz eksperymentować, czy sprawdzałeś może pod lampą czy jest zależność faz księżyca a mocy zioła? Bo outdoor żeby uzyskać maksymalną moc powinno się kiełkować i kosić według faz księżyca, a jak jest pod lampą?

Pod lampą nie ma księżyca🤣😂

Ale zwierzęta i rośliny wyczuwają takie rzeczy nawet w zamknięciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 coś Ty, musiałbym mieć z 10 namiotów, żeby móc sprawdzać wszystko co chciałbym :classic_biggrin: Ale jakbym miał strzelać, to wydaje mi się że nie ma to wpływu, bo jednak  neurotoksyny mają na celu "zeźre mnie, zrzyga się, zaśnie i potem sobie pójdzie", to księżyc może mieć mały wpływ na to :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny na outdoor ma duży to myślałem, że sprawdzałeś😅

Może kiedyś ja sprawdzę, ale to następnym razem bo namiot jeszcze z miesiąc zajęty, a już następne roślinki wykiełkowane😅🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lolamator  musisz podlewać trochę mniej nawozów, które zawierają azot w składzie. U Ciebie będzie to biobizz biogrow albo biobizz fishmix, zależy też jakie tam dawki dajesz do podlewania, bo jak się okaże że 8ml/L to nawet obcięcie o połowę to będzie nadal za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co dostaly wode z top maxem noi ph 6.5 pilnuje zeby bylo tak czy siak wydaje mi sie ze cos male sa chyba juz za pozno i tak zeby poszly jakos do gury mocno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wietrze prawie codzienie pomieszczenie i namiot. Zastanawiam sie tylko przez co takie troche znich karakany urosly co robie nie tak podlewam co trzy dni lampa jest jakies 50cm od szczytow nawoże je z przerwami co drugie podlewanie temperature maja ok...

A maja jakies 50-70 cm 

Edytowane przez Lolamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija 51 dzień  

Każdej leje po litr wody co trzy dni, dwie dostały dziś bio haven po 4ml, topmax po 2ml, bloom po 2ml i bio grow po 2ml. Do jednej leje nawozy hesi 3ml bloom, 3ml fosforus plus, 2ml boost

tak to wygląda szału nie ma. 

20230813_201701.jpg

20230813_201824.jpg

20230813_202706.jpg

Edytowane przez Lolamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...