Skocz do zawartości
Gość

Royal Critical auto grubo ciachany 70w grow the jungle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Namiot 60x60X180

Lampa grow the jungle 35w sztuk 2 

1 wiatrak mieszający 1 na wylocie filtr węglowy economy 

Donice: 5l okrągła do tego wegujace klony w 2.8l oraz kwitnące klony auto w 1l

Mierniki pH600 + ec(cd611) Milwaukee 

Ziemia light mix + pebbles 

Nawozy i dodatki 

Hesi: Tnt ,Bloom, phosphorus plus (zamiennie z pk 13/14 plagron ) root ,power zyme, boost ,super vit

Advance nutrition: sensi calmag , bud X factor 

Plagron :Silic Rock ,pH +/-

SoilClean

Mikoryza organic nutrition 

Podejście : brutalne do 2 tygodnia flo 

Rośliny mają jakieś 3 tygodnie do końca ,podczas życia spotkał je toping ,lst defoliacja kto wie może ktoś mi jeszcze powie co :() obecnie wyprowadzam je z niedoborów Pk. Jedna leci na 4 pały 2 na 6 pał

Pytanie brzmiało która da lepszy plon oraz czy ciąć auto ?

Dziewczyny zostały solidnie ogolone wiem już że 5 l to zdecydowanie za mało korzenie dość szybko skolonizowały całość oraz że 4 pały to nie wypał choć jeszcze laska może mnie zaskoczyć na koniec nie mówię nie .

Zwracam uwagę podjaranym że critical ma w sobie sporo rudealis a to gen z Himalajów gdzie laski walczą o życie każdego dnia rośliny z mniejsza przewagę tego genu chyba będą sobie radzić gorzej 

zdjęcia rano

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, CryStaff napisał:

Pytanie brzmiało która da lepszy plon oraz czy ciąć auto ?

można z sensem bardziej? tu masz jedną roślinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytaj wolniej to zrozumiesz 😛 poza tym zdjęcia rozwiążą wszystkie problemy . Pytanie tyczy się dwóch criticali które są głównym growem tego namiotu . Jeden był pocięty na 4 odrosty drugi na 6 odrostów 

1687338909446166287679019553698.jpg

1687338958443244206660050548664.jpg

Niestety nie umiem dać więcej fot .blokuje mnie rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, CryStaff napisał:

Niestety nie umiem dać więcej fot .blokuje mnie rozmiar

za kilka minut pisz następnego posta to powinien znowu troche łyknąć fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

One dostały fryzjera w 2 tygodniu flo i dalej nie planował ich stresować . Będę leciał tylko z dodatkami ,dzięki .

16874396412027509543348369355047.jpg

1687439690390960274615517198732.jpg

Patrzę w notatkach że już 17.06 miałem że sporo azotu mają w sobie . Wydaje się że to zapobiegawczy calmag który wtedy dostaly 🌱 podbił azot . Wgl ze 2 razy wodę im dam i będę patrzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziś podlewanie woda + soil clean pH 6.5

16875036104284047885395406194384.jpg

16875036359683766894194771934816.jpg

16875038249066501842624911271460.jpg

16875039173052744391404538472411.jpg

Jak tak patrzę wszyscy najebani azotem XD jak zaczynają być nie naładowane to traktuje jak niedobór XD muszę się ogarnąć 

Po namysle dostały jeszcze 2ml/7 Hesi boost to są w zasadzie cukry i enzymy 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale moim zdaniem profanujesz te wspaniałe rosliny.Niczemu to nie słuzy i nie jest to trening tylko bezmyślne działanie.Twoje pytanie nie ma sensu bo wszedzie zbierzesz mało.Serio nie chce Ci pocisnać.Masz niemałego boxa i mógłbyś się dobrze zaopatrzyć z niego.Myśl co zrobić z wilgotnoscią.Dobry osuszacz kup i nie siedź przy zamkniętych oknach bo to niezdrowe 🙂 A rośliny traktuj z głową i szacunkiem a napewno się odwdzięczą.Mam na myśli kolejne uprawy, obecne już nie zdążą 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No offense. Każdy ma swój tryb nauki .Mój rekord to 55 z 7l zwykle 40 suchego wyjmuje . Założyłem że zbiore z 5l +-30 z każdej i sądzę że to osiągalne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nieraz eksperymentowałem i naukę wyciagnąłem szybciutko.Trochę na siłę obniżasz sobie poprzeczkę.55g rekordu czyli mistrzostwa jeszcze nie miałeś a powtarzasz błędy licząc na jakąś średnią.To nie jest nauka tylko antynauka.

Zawróć z tej drogi za wczasu 🙂

Czy mistrzostwo oznacza uprawić gieta w pojemniku po jogurcie, wszytko w szufladzie, światło latarka ze smartfona 🙂 joke.Ale to dalej trwało by te 100dni więc niewarto.Zawracaj 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę że nie potrzebnie z góry założyłeś że planuje być mistrzem . Nie przyszedłem się tu porównywać. Historia malutkich roślin jest taka że ukorzenialem po raz pierwszy więc wszystko co ucialem dostało żel i pełną opiekę XD nie przewidziałem że będę miał 99% sukcesu , w związku z czym przeliczyłem powierzchnię i zamiast 5plantow w 2 namiotach mam zastawioną calutka podłogę różnymi roślinami w różnym stadium i różnych pojemnikach . A jeżeli serio jesteś ciekaw to totalnie giet wyhodowany latarka z fona w dupie współwięźnia był by dla mnie mistrzostwem ^^ a jaki aromat XD

Polecam swoją drogą 

1687616628174764728929218199145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rośliny ostatnio dostaly tyle wody że im się ulalo . Tak więc muszę im dać trochę luzu na razie .

Topy ładnie puchną a piękny owocowy aromat rozchodzi się po otoczeniu 

Wszystkie roślinki powoli schodzą z nadmiaru azotu 

1687676966441675502629708917956.jpg

16876770029985976424249729891952.jpg

16876777948385982665114303193577.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli wrzucasz coś do internetu to musisz liczyć się z komentarzami i krytyką. Ja tam nie widziałem aktualnie u Ciebie w boxie rośliny co da więcej jak 15g, więc no offence ale waga Ci się zepsuła, albo na mokro ważysz, do "średniej" jest przepaść.

Po prostu zużywasz zasoby (energię, nawozy, czas), a nie wykorzystujesz potencjału swoich roślinek. Wróć na ziemię i jak kolega pisze że źle kombinujesz to nie myśl że ktoś Ci ma złość pisze. Tylko ktoś już na tym zęby zjadł, a Ty raczkujesz i uważasz że nową teorie uprawy wymyślisz.. Powodzenia...

Wszystko to jest zabawa, każdy jest odpowiedzialny za swe czyny, ale mi by było wstyd jakby czarni wpadli i takiego boxa otworzyli 🙂

Zacznij uprawiać fotoperiody, są łatwiejsze w uprawie, bo automaciki wypierdki rosną Ci z powodu braku umiejętności growerskich. Automatyczne pestki są trudniejsze w uprawie i słabsze w plonach.

Kup zestaw biotabs, postępuj wg instrukcji, używaj dobrych pestek, lej wodę i nie miej problemów, a zbiory... Zobaczysz jak waga Ci oszaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz cały czas propagandę zachodu i trochę zakrzywia to Twój pogląd na ogół spraw. Od tysięcy lat państwa walczyły o terytorium i zasoby, nagle jak to się dzieje za granicą to wielkie oburzenie i kreowanie czarnego wizerunki braci zza wschodniej granicy, ale jak Izrael tłucze się z Palestyną i okrada ich z ziemi od II wś to jest OK. Jak wujek Sam zza oceanu od ponad 100 wjeżdża na różne kraje typu Somalia, Liban, Afganistan, Irak itp to też jest OK.

Odpowiadając na Twoje pytanie:

Ocieplam wizerunek brata Władimira. (Media oczerniają wizerunek wielkiego wodza!)

Uwypuklam rusofobię, która jest aktualnie trendy na świecie. (Na sąsiednim forum usunięto mnie przez rusofobię)

Protestuje przeciwko embargo na tani węgiel i gaz od wujka Putina. Po co mamy płacić więcej jak można mniej, zwłaszcza w kryzysie. (Nasi sąsiedzi kupują, Ukraina też!)

EOT.

----------

Wracając do tematu:

Posiadając dużo różnych roślin w jednym czasie w boxie powstaje duża ilość parującej gleby (wzrasta wilgotność). Podlewanie nie jest cykliczne (donica 5l i 0.5l paruje w innym czasie).

Sadząc rośliny fotoperiodyczne oszczędzamy prąd! A zyskujemy jakość i plon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...