Skocz do zawartości
VonV3in

Donice do automatów

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jakie donice wziąć do automatów ( 90 dni od kielka do zbioru) na outdoor myślałem nad 25l oddychajacymi, mogę 2 razy w tygodniu podlac. Dostalem sugestie ze mogą być większe na innym forum, Wy co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, VonV3in napisał:

mogę 2 razy w tygodniu podlac.

przy mocnym słońcu to może uschnąć jak 2 razy w tygodniu byś podlewał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to nie wiedziałem, a co sądzicie o tych takich kamyczkach co sie daje na wierzch zeby woda nie parowała? Czy w donicach oddychajacych to i tak pic na wodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VonV3in chodzi Ci o keramzyt? Ciężko stwierdzić, ja korzystałem z keramzytu ale nigdy w donicach. Hydrożelu możesz dodać, na pewno zatrzyma sporo wody w środku. Czemu chcesz w donicach na out? Z resztą trochę późno się robi na takie zabawy więc proponowałbym się spieszyć i to szybko. 

Ja teraz out z kilkoma auto robię i średnio dołki robiłem po ok 25-30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema to jeszcze raz ja, na innym forum doradzili mi posadzenie sezonów konkretnie serious 6 i crystal candy, a że mam miejsce na 3 sezony to domówiłem też passiona #1 i 2 automaty lsd barneys farmu będę to kiełkował w środę a 9 lipca wysadzał na spota co sądzicie o takim setupie, spoznilem sie z przyczyn niezaleznych ode mnie 

Pozdrawiam

K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@mireckiChlopaki na haszysz pisali że legit

Że to jest droga/metoda dla młodego growera

Teraz szukam jaki odstęp miedzy tymi sezonami, dziura 50l odstep chyba dam z 1,20 1,50

Wiem że hujowo, ze pozno ale nie mam wyboru, muszę z czyms jechac, pierwotnie to mialo byc 19 automatow, ale 3 sezonowki mniejszy przypał, taka miejscowe mam

Za rok wrzucę 16 auto, 3-4 sezony i byc moze to bedzie moj ostatni out, przerzucam sie na in

To jakies mega fasty na poczatku wrzesnia zbior , nawet jak sie flo o miesiac przesunie to nie bedzie tragedii, pocz pazdziernika zbiorę tu jeszcze 10 czerwca bylo w nocy z 4 stopnie dlatego sie tak opoznialem jest szansa że 1 poł pazdziernika bedzie cieplejsza niz u nas 1 poł czerwca, taki pojebany klimat, co roku coraz bardziej

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VonV3in dziura na 50 na sezon spoko, trochę taszczenia ziemi będzie. Ja w tym roku ogarnąłem taczki i taczkami zapierdalałem bo raz jak autem jechałem to przypal w chuj. Miałem w tamtym roku fasty i powiem Ci szczerze że zajebiste palonko miałem, co prawda też późno zacząłem (sezony mi sarny wjebały ale na szczęście odbiły) i z 3 został 1 ale każde takie niepowodzenie traktuje jako lekcje. Być może to też jeden z moich ostatnich out. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...