Skocz do zawartości
CaliGas

Grow More Fire Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

dzien 14

10.06.2023

dziś przenosiny każda dostała po ok 1l wody na głowę 

z 1l donic przeskoczyły na 12l materiałowe 

podłoże coco gold Label mieszanka coco70% perlit 30% + pozwoliłem sobie dodać ok 2cm keramzytu na spod dla lepszego drenażu 

narazie są ściśnięte żeby nie marnować prądu za oo tydzień przejdą do Autopot 

byly transportowane wiec nie wyglądają zbyt świeżo ale jutro już wstaną i wrócą do normy 

przez tydzień podlewanie od góry 

pożywka

coco a i b 1,5ml/1l

rhizotonic 2ml/1l

cannazym 2ml/1l

calmag 0.5ml/1l (DAWKA ZAPOBIEGAWCZA)

troche ten calmag to lekki błąd bo za wcześnie wiec jak leci ktoś moim planem to radzę odpuścić 

PH 6.0

EC trochę przesadziłem bo jest 1.4 ale nie powinno się nic stać doleje trochę wody i zbije na 1.2

pozdro i z fartem 

 

0DB95070-D57B-408E-B229-BFCFB0813EDE.jpeg

32BE15D0-CD79-462D-81C1-C87866B9B7D2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CaliGas jestem ciekawy czy ta fotorelacja będzie do końca bo pewnie już psiarskie namierzają cie bo za dużo tego a w żadnym kraju nie pozwalają na tyle roślin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czujny87 jeśli to nie jest w Polsce to nic mu nie zrobią w californi czy tam innym stanie nawet jak to jest niezgodne do końca z prawem tam mają lepsze rzeczy do roboty poza tym w stanach nie wiedzą gdzie Polska leży myślą że jest gdzieś w Afryce ( w sumie mentalnie by się zgadzało) to tym bardziej nie będą patrzeć na strony z adresem pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz miałem pisać, że kur... nie udupisz tyle sztuk na raz. Ale doczytałem, że to Cali..... chyba ten stary Cali. Jak to Ty to lekkim chujem tyle sztuk ogarnięte będzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt pierwsza klasa, wszystko ogarnięte namiocik na to namiocik na tamto. Widać że nie z pierwszej łapanki. Fotorelacja prowadzona z dnia na dzień będę obserwował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CaliGas  właśnie ciekawił mnie ten nick, rozmach który widziałem u może 2 użytkowników tego forum i jeszcze to że grolsch od razu skojarzył, ale nie chciałem Jana strugać w komentarzach :classic_biggrin: Obejrzałem i przeczytałem wszystkie fotorelacje u Ciebie, jest co oglądać.

Chłop co robi plantacje i sztuczki z roślinami jak z jakiegoś Narcosa 3 sezon, polecam obejrzeć :classic_biggrin:

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś Dzień 25

19.06.2023

przez temperatury nie radzą sobie jakoś super ale jest narazie dobrze

kiedy zobaczyłem ze maja już 5 pięter zrobiłem trening toping I finalnie zostawiłem 4 piętra 

nawozy jakie daje to cały czas takie same 

jedynie co zmieniłem to dodałem 

silicon od shoguna w ilości 1ml/1l wody 

calmag jak narazie odstawiłem 

ec aktualnie trzymam 1.2 ph 6.0

88DB9092-65F2-4E27-B5D3-AAFB91E6E8AB.jpeg

07DDCB6A-90EB-4AFA-A892-80068E833B2A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CaliGas  calmag suplementujesz tak wcześnie przez niskie pH, żeby pomimo niskiej przyswajalności przy tym pH nie przydusiło rośliny, czy bardziej chodzi że kranówkę masz dość czystą? A może coś innego? Chętnie się dowiem, bo sam nie wiem, czy suplementować calmag tak czy srak od młodości czy może poczekać:classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ogólnie to tak popełniłem błąd bo pojawił się brak calmagu na wczesnym wegu a to było spowodowane za nisko osadzoną lampą bo led lubi wysysać magnez z rośliny kiedy ją podniosłem wróciło do normy 

calmag stosuje jak przełączam lampy na cykl kwitnienia co podlanie dawka 0,5ml na 1litr wody 

ale dawka 0,5ml nic im nie zrobiła jak dodałem wiec dobrze

dawka 0,5ml jest zapobiegająca wywalanie niedoborów magnezu oraz wapnia jeżeli coś takie zauważę to daje 1ml/1l wody i podlewam taka dawka raz później znowu zaczynam podawać 0,5ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest co oglądać! nie rozumiem tylko czemu przy takiej ilości lecisz tak różnorodnie genetycznie. Przecież będziesz miał problemy z jednakowym karmieniem. Jak to zamierzasz rozwiązać? Czemu nie klony?

 

Na początku piszesz zmiemia canna, później gold label Coco perlit, jakie jest podłoże?

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir co do klonowania nie robię tego ponieważ nie mam warunków i miejsca na klonowanie po drugie ludzie lubią różnorodność w moim przypadku to bez sensu 

karmienie jest podobne i nie ma tak dużych odchyleń co do na wożenia bardziej chodzi o to ze jedna jest większa od drugiej i ta większa na logikę będzie jadła więcej 

obserwuj a przekonasz się ze wszystko będzie dobrze 

tak bo została zmieniona na gold Label

polowa jest na canna coco ze względu ze mi sporo zostało i dodałem do niej tylko perlitu 

 

@dziurawy

Calmag od canna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

dzień 27 
22.06.2023

dziś dzień przesiadki do systemu Autopot 

podstawki od Autopot 25L zbiornik na wodę 1000l

lampy wszystkie odpalone na połowe mocy 

pożywka bez zmian

timer podlewania odpalony na raz dziennie na 20min w środku nocy 

F0674DE0-3996-4415-A22A-40DC519EA323.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@CaliGasMówisz o Ec ziemi czy ec podawanego roztworu ? Jeżeli Ec ziemi to mierzysz wypływajaca wodę czy są jakieś inne sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CryStaff mówię o ec podawanej wody 

mnie mierze żadnych odpływów bo nie dopuszczam do odpływów

odplyw to się bada jak coś się dzieje z roslina a nie niepotrzebnie ją przelewać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...