Skocz do zawartości
begginergrw

Jak długo wytrzyma mała roslina bez wody

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem bo możliwe że przez 3 dni nie dam rady iśc na spota i podlać roślin które dopiero co wychodzą z ziemi, przeżyją czy nie da rady ? Dodam że pierwszego kiełka wsadziłem prosto do ziemi w zeszly piatek i potem przyszedlem dopiero w poniedzialek i wyszla z ziemi mala roslinka lekko sucha ale już wszystko z nia dobrze, więc czy dadzą rade bez żadnej wody kiełki w ziemi ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@begginergrw wytrzymal bys 3 dni bez picia w sloncu ?? mocno watpie , ale ludzie tutaj nie wbijaja na spota przez 2 tyg ?? chwila mamy mistrza outdoru @mirecki mordeczko pomoz ziomusiowi wytrzyma na dworku 3 dni bez picia dziewczynka ?? jak to widzisz fachowym okiem ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy @begginergrw jak się głowa pokazała to znaczy że sobie poradziła. Roślinka może mieć 6-7cm "wzrostu a korzenie mogą być już 20-25 cm poniżej gleby. Jak przygotowałeś dobrze podłoże (dobra pulchna gleba) to poradzą sobie. Ja tam swoim daje w pizde od narodzin bo po prostu nie mam czasu ciągle chodzić do nich i idą aż miło. Osobiście uważam że nic im nie będzie. Jak są w glebie to korzenie sobie poradzą bo przeważnie ziemia jest sucha z góry a już kilka cm niżej jest wilgotna. Poza tym czasami rosa utrzymuje się nawet i do 10 rano więc roślinka na pewno będzie z tego korzystać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...