Skocz do zawartości
Tomik

Czy jest sens mieszać gatunki? Sativa, indica pod jednym boksem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zabrakło mi pestek i się zastanawiam czy jest sens mieszać:

1x white widow - głównie indica

1x banana sherbet - 70% indica/ 30% sativa

1x gelato-k - "głównie sativa"

1x Easy sativa - 100% sativa?

Moje pytanie brzmi, czy jest sens mieszać gatunki pod boksem np. gdy mam hybrydy i 100% sativa? Wyczytałem że sativy rosną większe, i rosną nawet podczas kwitnienia.
Czy raczej pójść dokupić jakąś odmianę z przewagą indica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Jakieś tam mam, 1 out 1 in, lecz to drugie przyniosło tylko ciut lepszy plon... Ogólnie rozchodzi mi się o wysokość roślin, sativy rosną sporo większe i nie wiem czy sens jest pchać do boksa różne gatunki, bo wtedy mogę mieć problem z oświetleniem tych roślinek o genach indica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomik jestem w trakcie 1 uprawy wiec wychodzi na to ze masz wieksze doswiadczenie , u mnie brakuje ok 25 cm juz do sufitu boxu, rosnie jak pojebana !!!! moim skromnym zdaniem mam 4 takie same a 1 i tak przyslania jedna w rogu jest tak duza i nie pomoglo podstawianie donicy , ta jest wielka a ta troche mniejsza zobaczymy na koniec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Właśnie ją widzę ale zieloniutka, jak z bajki! Ale widzę że dużo lepiej zainwestowałeś w nawozy, u mnie praktycznie tylko biobizz trypack i calmag, nie wiem czy na tym mam choć cień szansy Ci wyrównać.

Edytowane przez Tomik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomik je je je je widzisz tam sa 4 dziewczynki , ludzie jada na kupie nietoperka czy pokrzywie , ja mam kawalerke i nie mam zbytnio gdzie to robic wzialem od razu caly zestaw z canny , jeden grzyb czy canna czy plagron czy inna nazwa , wszystko jeszcze moze sie zjebac w kazdej chwili ,44 dni wega i 14 dni kwitnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...