Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@TwitchThaSnitch  lepiej sobie samemu policzyć, przecież to mnożenie paru liczb, poziom +/- może z 4 podst, a unikniesz wtedy błędów. Bo może rzeczywiście by Ci wyszło 0.32m², ale to jakbyś postawił na boku tego boxa, wtedy byś miał 35cm wysokości :classic_biggrin:

Mars hydro ts 600 za 200 zł to mega fajna oferta, ale na ten box za mocna (szczególnie że nie na regulacji mocy). Najtańszym rozwiązaniem byłoby raczej zmiana namiotu na coś w stylu 0.5×0.5×1.4, wtedy bez problemu będziesz miał też miejsce na 2 rośliny. Na 0.35×0.35×0.9 na pewno będziesz miał problem z opakowaniem 2 roślin, a co dopiero z tak mocnym światłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TwitchThaSnitch napisał:

@grolsch3

Polecali na 0,32 xDDDD

Ja na kalkulatorze lumenów wpisywałem tak jak było napisane tj.

Dł - 90cm

Szerokość - 35

Głębokość - 35

i na haszyszu wyskakiwało mi 0,32 a kiedy próbowałem wpisać 0,90 x 0,35 to wyskakiwało "NaN" x-D

 

Ja tam w kalkulatory się nie bawię. Wchodzę w dobra fotorelacje, obojętnie gdzie. Ale dobrą i sprawdzam co mają podane ziomki w specyfikacji. Znaczy Ty najlepiej tak zrób jak już wiesz że potrzebujesz zmian w setupie. Później to już obserwacja i nauka. Nauka i wyciąganie wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...