Skocz do zawartości
Sterydd

CO MYŚLICIE? Mobby Dick Auto oraz Gorilla Zkitlezz auto - autorzy Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko, tak jak w temacie. Ciekawi mnie wasza opinia na temat moich panienek. 
Temat założony w folderze? "kiedy ścinać"  więc jak by na tym się skupiam swoje pytanie względem waszej opinii.
Przy okazji dowiedzieć się, czy może ktoś miał doczynienia z tymi odmianami i może coś trafnego/ciekawego powiedzieć.
Gwiazdy to Mobby Dick Auto oraz Gorilla Zkitlezz auto - autorzy Barney's Farm
PS. Dodam, że już raz mobby dicka sadziłem (poprzednio) wyszedł mocno plenny ale nie nabrał u mnie koloru fioletowego (ogólnie miałem niezłe przeboje za pierwszym razem) 

01 Marzec 2023 - oby dwa poszły w glebę
03/04 Marzec 2023 - wyszły główki
Po około 30dniach zaczęły kwitnąć (jak automaty zresztą)
Zdjęcia z dziś.
Box - nie wiele większy od pc boxa (większa obudowa)
2 wiatraki wlotowy i wylotowy
Żarówki dwie o łącznej ilości lm 3900/4000 w barwach jedna 2700k druga 6400k
Ziemia Light mix Bio Bizz
Papu cała tabelka biobizz in (według niej lecę, lekko może naginając)

IMG_6274.JPEG

IMG_6272.JPEG

IMG_6271.JPEG

IMG_6270.JPEG

IMG_6269.JPEG

IMG_6268.JPEG

 

MOBBY DICK AUTO - Bardziej fioletowy
GORILLA ZKITLEZZ AUTO - Bardziej zielonkawa
 

IMG_6267.JPEG

IMG_6266.JPEG

IMG_6264.JPEG

Edytowane przez Sterydd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sterydd widać jeszcze dużo białych włosków. Osobiście bym jeszcze czekał. Jeśli w powiększeniu masz mleczne i bursztynowe trichomy to działaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie będę musiał się na przyszłość uzbroić w ten mini-mikroskop co używają nie którzy do telefonów.
Aktualnie trzymam, zastanawiam się czy lać każde podlanie z nawozem czy dalej na przemiennie? woda/papu/woda/papu
Dodam, że już wlewam im maxa z tabelki i pochłaniają wszystko. Średnio co 3 dni podlanie (500ml)
PS. Do wody dodawac calmag? W niektóre łodygi nabierają trochę koloru czerwonego (deficyt npk + mg)
Ale też myślałem, wlaśnie czy może utrudnienie pochłaniania z gleby? (ph) ale nie widzę większych deficytów jak żółknięcie, plamy itd
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...