Skocz do zawartości
FastFarmer

9x Gorilla cookies auto fastbuds | goodlink 630 | 1.44m2 w

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 40 ,Uprawa organiczna sporo błędów ale to moja  pierwsza uprawa więc jeśli są jakieś sugestie walcie prosto z mostu , uczę się na błędach ^^ 

20230515_205942.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FastFarmer  elegancko idą ale trochę busz się narobił, postaraj się odsłonić dobrze wszystkie szczyty. Same szczyty wydają się być trochę zbyt jasne, dorzucibym nieco PK, ale jednak zdjęcia robione pod LED, to kontrast może trochę zakłamywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FastFarmer  ja przycinam regularnie. Ale nie za dużo, aby ich zbyt nie stresować. U Ciebie jak najbardziej można. Ładnie temat wygląda. Będzie, co zbierać. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś lampa wjechała na 378w z 315w dziewczyny wypiły trochę mniej niż ostatnio piją chyba lekki stresik po fryzjerze mialy 😉 + na 2 zdjeciu 2 sztuki ktore byly wysiane gdy byl kryzys z roslinami i 2 mialy isc do kosza po lewej auto afghan kush z big seedbank po prawej hulkberry auto z Rqs ... i pytanie kiedy moge przelaczyc lampe na 504w i później 630w ? Jakieś uwagi to proszę śmiało,  przypominam że to moje pierwsze rośliny...

20230520_201420.jpg

20230520_201533.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FastFarmer nie mogłem znaleźć wskazówek co do Twojej lampy, to najlepiej wtedy spojrzeć na podobną i podkraść ich pomysły :classic_biggrin:

Mars Hydro FC-E6500 BridgeLux 730W

Ma więcej mocy niż Twoja, ppf też lekko wyższe, wymiary też, więc rozsądnie byłoby podwyższyć +/- o 15% to co podają na forum MH. Według mnie powinieneś zawiesić na wysokości 30cm i walnąć 80% mocy i obserwuj co się dzieje. Po liściach będzie widać czy za dużo światła czy za mało, jeżeli opadną to zmniejsz moc albo do góry podnieś o 5cm. Jak nic się nie stanie, to obniż do 25cm. Zainwestuj też w jakiś generator CO2 w postaci grzybni czy czegoś w tym stylu, bardzo dużo Ci da i będziesz mógł obniżyć o kolejne 5 cm

Pamiętaj że taka lampa tak jak mówiłeś będzie generować dużo ciepła, musisz mieć wydajną wentylację do tej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy dolny róg wydaje się że zbyt jasne szczyty, szczególnie że wszystkie nasiona takie same, może być za mało PK u nich. Zerknij z bliska czy nie ma przypadkiem jakichś plam przy okazji, wtedy będzie wiadome.

Oj będziesz miał problem ze światłem za 2-3 tygodnie, bo będą mocno różnić się wzrostem jak nie machniesz szybko jakiegoś scroga:classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ta prawa strona ciemno zielona już dość kwitnie A lewa strona jasna jeszcze jest w fazie wzrostu i początku kwitnienia po zwiększaniu światła zaczęły pnac się łodygi w gore ... Może być polautomat? 

Problem że światłem,  to znaczy ? Że jedne wyższe A inne niższe i swiatlo będzie wyżej niżej?@Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wjechał fryzjer na ostro bo dziewczyny jeszcze mocniej się rozrosły, zostały wyrównane do jednej wysokości i obniżoną została lampa ^^ 

20230524_220939.jpg

20230524_221259.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 dzień ^^ co sadzicie ? I mam mały problem z 1 panienka wrzucę tu fotki może ktoś doradzi , jedna z 9 roslin nie kwitnie tak jak pozostałe A wręcz cały czas jest na " wegu " czy ktoś miał może taki problem z automatem ? Czy może to nie jest 100% automat,  jest sens ją trzymac ? 

20230526_230024.jpg

Dodaje tu 2 zdjecia na których widać różnicę po między roślinami   ;))

20230526_204418.jpg

20230526_204340.jpg

20230526_202021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, FastFarmer napisał:

I mam mały problem z 1 panienka wrzucę tu fotki może ktoś doradzi , jedna z 9 roslin nie kwitnie tak jak pozostałe A wręcz cały czas jest na " wegu " czy ktoś miał może taki problem z automatem ? Czy może to nie jest 100% automat,  jest sens ją trzymac ? 

a jak naświetlasz? 

7 godzin temu, FastFarmer napisał:

54 dzień ^^ co sadzicie ? I

kozak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...