Skocz do zawartości
Adamos90

wcześniejsza ścinka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam pytanie odnośnie wcześniejszej ścinki rośliny i jej potencjalnych właściwości psychoaktywnych.

Odmiana: Gelato

Roślina ma przed sobą jeszcze czas aby do końca dojrzeć (myślę, że 2-4 tygodnie).

Z racji tego, że nie zależy mi na ilości to zastanawiam się nad wcześniejszą ścinką. Chciałem się zorientować czego mogę oczekiwać.

Pytanie - czy jej właściwości psychoaktywne i sposób w jaki oddziałuje na nas będzie taki sam, jak gdybym ściął ją za miesiąc? Jakich różnić mogę oczekiwać?

20230512_095243.jpg

20230512_095259.jpg

20230511_212643.jpg

20230511_212533.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adamos90 ona nie bedzie klepać jak teraz jej kosę zrobisz 

to jest tak samo jakbyś truskawkę zielona zerwał i chciał zjeść 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 akuratnie muszę się z Tobą nie zgodzić ponieważ będzie ona "klepać ". Jest już miejscami oszroniona więc już na bliskiej prostej do końca. @Adamos90 sprawdź jakie są trichomy i porównaj je z "tabelą klepania" 😂 możesz urwać sampelka małego i go przetestować po prostu. 

A odczucia mogą być inne teraz a inne za miesiąc. Zobacz jaki kolor mają główki trichomów bo to od ich barwy zależy działanie, czy będzie to ciężki upierdalacz kanapowy czy może coś nieco energetycznego bardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki

Hej, dzięki za odpowiedź. Gdzie mogę znaleźć taką "tabelę klepania"? :)

Testowałem już sampelka i roślina mocno kopie. W sumie bym powiedział, że za mocno bo aż się przestraszyłem swoim stanem.

Stąd zastanawiam się, czy jak skoszę roślinę za dzisiaj lub miesiąc to jej działanie psychoaktywne będzie takie samo czy może się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...