Skocz do zawartości
bartek99

Medyczna marihuana a z ulicy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnie 1,5 roku przejarałem tematu z ulicy. Wczoraj zapaliłem pierwszy raz medyczną. Było inaczej - uliczny buch daje dużą euforie (przy medyku tylko na początku był troche lepszy humor). Mniejsze otępienie - po medyku po kilku godzinach gdy wytrzeźwiałem czułem się świeżo i głowa nie była zadymiona - było normalnie, po w33dzie z ulicy niekoniecznie, głowa po pierwszym a nie mówiąc o każdym kolejnym była mocno zadymiona. No i tak jak myślałem że zioło ogólnie usypia, tak po medycznej prawie usnąłem na nogach - po spalonej piątce z ulicy w krótkim odstępie czasowym nie jestem tak senny jak po jednym dwu gramowym blancie z medyka.

Podsumowując moje pytanie brzmi następująco: czy opisane przeze mnie efekty marihuany z ulicy (o wiele mniejsza senność a przy tym większa euforia i po wytrzeźwieniu zamułka na głowie) to normalna sprawa i kwestia np. tego że medyczna marihuana celuje w medyczne efekty a nie stricte w przyjemnosc uzytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kibic napisał:

@bartek99 przecież paliłeś dwie różne odmiany więc działanie mogło się różnić

przez te poltora roku jaralem z 50 roznych odmian,  tu chodzi o realna roznice w dzialaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...