Skocz do zawartości
sopel

PROJEKT EPSILON - blue dream, blueberry, amnestia, black domina 🌬️🚀🚀🚀🛸🛸🛸

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzień dobry 🥳 tak jak pisałem w drugiej relacji zakładam projekt, który będę prowadził jeszcze przez jakieś pewnie 3 tygodnie równolegle w boxie. Po zbiorach Haze wypada a Epsilon zostaje. Planuje zbiory za około 60 dni i konserwację (+ 7 dni) jeszcze przed wyjazdem na wakacje.

O nasionku: połączenie czystych lini genetycznych blue dream, blueberry, amnestia, black domina. Wg producenta profil zdominowany przez duże dawki terpenów łagodzących ciało, pobudzających motywację i podnoszących na duchu. Kompaktowy rozmiar. Bardzo wysoka zawartość zawartość THC na przypuszczalnym poziomie ok 35-40%. Pozwolę to sobie sam później ocenić ☯️

Box 35x35x140

Wyciąg ttun 100mm 187m3/h z płynną regulacją obrotów

LED Phytolite Cree XT-E LED 60W

Airpot 6l

Canna terra pro

Organika Biobizz (Grow, Bloom, Top-Max, Bio-Heaven, pH -)

Woda odstana z kranu 

Filtr węglowy 260m3/h

Nawilżacz ultradźwiękowy Gotie gne-127c prawie 3l

Szczepionka mikoryzowa Vaxi-root

 

No to zapraszam do obserwacji i komentarzy i szanuję to że każdy ma prawo do własnego zdania🤝🫡🫡🫡

20230501_093745.jpg

Jak widać po 24h zaczęło się otwierać 💪

Edytowane przez sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mam do Was pytanie Panowie @Kolbertus @Tester @Katastrofedens ile myślicie wlać wody jak napełnię doniczkę ziemią przed włożeniem nasionka? Myślę o 10% V doniczki. Na pewno użyje spryskiwacza w celu równomiernego rozprowadzenia wody. Czy więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, sopel napisał:

O mam do Was pytanie Panowie @Kolbertus @Tester @Katastrofedens ile myślicie wlać wody jak napełnię doniczkę ziemią przed włożeniem nasionka? Myślę o 10% V doniczki. Na pewno użyje spryskiwacza w celu równomiernego rozprowadzenia wody. Czy więcej?

Szczerze powiedziawszy ja nie wlewam w ogóle. 😅 Ewentualnie roszę spryskiwaczem. Natomiast przy wkładaniu nasion, dziurka w ziemi palcem na około 1,5 cm i do niej kilkanaście ml wody z bosterem i tak przygotowane mieszkanko z wykiełkowanym nasionem przykrywam ziemią. Byle nie była zbita, bo wtedy trudniej będzie wyjść mu na powierzchnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak 😅

W miejscu w którym chcesz posadzić moczysz ziemie około 50ml wody potem dziurka nasionko przykrywasz to mokra ziemia,  mozesz na to raz psiknac woda przykryć kubeczkiem (mini szklarnia) i czekam aż wyjdzie 😜 i tyle 🙂 

a i pamiętaj by nie jakoś mega głęboko jak kielek jest już długi (około 1cm)  to Np sadzisz  bliżej powierzchni 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@sopel Tak a propo poczytałem nieco o odmianie, którą chcesz wydac na świat i powiem CI, że to jakis mutant. 🙃Poziomy THC powyżej 25%? Jeśli Ci wyjdzie, czego Ci życzę to bedzie miazga. Ja jak ogarne swoje panienki to polece jakieś fioletowe odmiany z czystej ciekawości. Z fartem koleżko. 🤘

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus wyjdzie wyjdzie, obserwuj tylko 😉 te nasiona są dużo droższe niż nawet inne premium i chcę sprawdzić czy warte swojej ceny. Zobaczymy po zbiorach. To ponoć najszybszy krzak z F1 dlatego napisałem że tak szybko planuje zbiory a jak "będzie Pan zadowolony" 🤣 to jak wrócę z wakacji to lecę z następnymi hybrydami. Patrzyłem że jest tam kilka kozaków do wzięcia 🙉 elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Koniec pierwszego tygodnia i koniec etapu kiełkowania🫡 Tylko woda, ziemia, powietrze, halucynacja, dwutlenek węgla.. taka sytuacja 🤣🤣🤣 update na koniec każdego tygodnia 🤝

 

IMG_20230505_194202.jpg

IMG_20230505_075143.jpg

IMG_20230505_194129.jpg

IMG_20230506_085644.jpg

IMG_20230506_165624.jpg

A no i tutaj już w towarzystwie swojej dumnej starszej siostry 🪴🪴🌬️ ale to jeszcze przed rozłożeniem się 😉 pozdro 

 

IMG_20230505_201658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...