Skocz do zawartości
enox

gorilla glue auto+girl scout cookies auto|Mars hydro600

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedza to GSC mniejsza to GG(mniejsza bo to 2 nasionko, niestety pierwsze padło)

IMG_20230514_234858.jpg

IMG_20230515_063300.jpg

IMG_20230515_063303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@enox Czerwone łodygi to również brak npk jak i mg. 
Nawozisz już coś?
Można podrzucić jej calmag jak najbardziej, jak byś jeszcze nie nawoził to buteleczki dolać 😉

Edytowane przez Sterydd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enox  zabarwienie łodyg często też spowodowane zwiększonym przepływu pierwiastków + wzrostu. Calmag ciężko przedobrzyć, więc możesz coś tam dorzucić. Mów też zawsze jaki tam dzień jest rośliny, dużo może to zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewnynie da sie prrzedobrzyc cal/magu ? to wez kilo cal magu i rozpusc w 2 l wody 🙂 głupoty gadasz 

czy Wy nie zrozumiecie ze roslina nie tylko doglebowo  pobiera substancje ?

JA bio heavenem nie podlewam tylko  opryski robie , wez bigbooma kup rozroz zrob oprysk poczekaj pare dni 

sa takie male saszetki na flora fauna ( bynajmniej byly)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GSC ma 25dni jeżeli dobrze liczę to ma 25dni. Nastomiast GG jest drugim nasionkiem więc z tydzień mniej  czyli 18dni. Dalem im zastrzyk cal magu i będę obserwował. Ewentualnie dzisiaj dam więcej NPK.

Wrzucę jeszcze na forum przewodnik od canny ktoś kto się zna może go zrecenzuje czy warto z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan  czytamy ze zrozumieniem, "Calmag ciężko przedobrzyć", nie "Calmagu nie da się przedobrzyć":classic_biggrin: Słowo "ciężko" w tym przypadku to skrót myślowy, nie chodzi o to że się napocisz fizycznie czy tam umysłowo, żeby doprowadzić roślinę do nadmiaru calmagu.

Też nie wszystkie enzymy/stymulanty są do oprysków. Masz takie, które mają oddziaływać bezpośrednio na komórki rośliny, ale masz też takie, które działają na mikroflorę w glebie, które zwiększają przyswajalność "jedzenia" przez rośliny. W organicznych nawozach jedzenie jest w większości w postaci "ogromnych głazów", których roślina nie potrafi przyswoić i najpierw coś musi rozbić te głazy na przyswajalne związki, a bydłem zagonionym do pracy są grzyby, wirusy i bakterie żyjące w glebie, stąd dłuższy czas reagowania rośliny na nawozy organiczne. Jeśli wrzucisz te "ogromne głazy" na powierzchnię liścia, to roślina zwyczajnie tego nie pobierze, bo nie została do tego stworzona. W mineralnych nawozach tego nie ma, bo jedzenie opiera się głównie na solach, a one już są łatwo przyswajalne przez roślinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny dobrze gada, polać mu!

6 godzin temu, Pan napisał:

JA bio heavenem nie podlewam tylko  opryski robie

To powodzenia 😎 biobizz sam zaleca tylko doglebowo. Miliony monet wydajesz na coś co i tak jest placebo dla roślin bo przez liścia to co najważniejsze w tym specyfiku i tak roślina nie pobierze bo jest głównie oparty o enzymy roslinne. Z roślin dla roślin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, grolsch3 napisał:

@Bob drzewny dobrze gada, polać mu!

To powodzenia 😎 biobizz sam zaleca tylko doglebowo. Miliony monet wydajesz na coś co i tak jest placebo dla roślin bo przez liścia to co najważniejsze w tym specyfiku i tak roślina nie pobierze bo jest głównie oparty o enzymy roslinne. Z roślin dla roślin...

od 5 lat nie wydalem złotówki na nawozy 

idzie sie dogadac z kazdym seedshopem i growshopem a jak ich reklame na frce na growdiarys zrobisz to sami przychodza 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecie nie napierdalam bioheavenem  non toper 

Lecz nawet stare emerytki chodza i woda roslinki spryskuja 🙂

No wiesz mi brakuje do emerytury  trochu 😄

sorry od wczoraj testuje moje nowe bonio z unikatowebonga i wow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pan napisał:

woda roslinki spryskuja 🙂

Ziomek nie dyskutuje na takim poziomie bo szybko przegram, na pewno wiesz o co chodzi. Testuj tam co chcesz. Ale wiem jedno, jakby bioheaven był tylko jak woda to wolałbym się kąpać w szambie bo na czystość nie byłoby mnie stać 😁 nie lubię jak ktoś wypisuje brednie bo później wskoczy tutaj jakiś ziomuś x y z i czyta to i myśli zrobię to samo.Nie róbcie. Popracuj trochę nad tymi auto bo protoplasta nie będzie zadowolony że jego auto tak męczysz 😂 @enox sorry ziomek za spam w fr, ja już uciekam 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 mnie irytują te czerwone łodygi, bo cholerstwa mogą mieć 100 różnych powodów czemu wyszły, a może się okazać też że taka genetyka :classic_biggrin: a jeszcze dochodzą jakieś fikuśne powody jak "spalenie wiatrem" ogonków liści, które rzeczywiście są możliwe, ale nigdy się na takie pierdoły nie zwraca uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny tutaj kilka razy podawalem filmik z yt 450 tys zdjec z rosniecia roslinki , zajebista sprawa ale nie o tym mowa , i tam juz pod ziemia gdy korzonek sie rozwijal gorna czesc byla rozowa , moje roslinki tez maja rozowe lodygi , a niby wszystko ok ? okaze sie z czasem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...