Skocz do zawartości
mirecki

Szybko rosnące chwasty

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie chwasty kwitnące na żółto. Rosną bardzo szybko i są gatunkiem inwazyjnym.  Jeżeli dobrze pamiętam, to nazywa się nawłoć kanadyjska.  Rośnie tego pełno i co ważne dorasta do około 1,5 m. Ja miałem plante wśród tych roślin więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten chwaścior już tam rósł, ale spróbuj z rozsiewem nasion . Możesz też spróbować jakieś brzozy przesadzić jeżeli są gdzieś w pobliżu, bo brzoza jest bardziej chwastem pośród drzew i ma dość szybki wzrost . Generalnie pomyśl o czymś co będzie pasować w otoczeniu, żeby nie przekombinowac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin2021 tzn myślę że i bez tego by się obeszło ale wolałbym mieć takie dodatkowe zabezpieczenie /utrudnienie do dojścia na innego spota. Kupię nasiona, rozsieje i podleje, zobaczymy co z tego wyjdzie, nasiona tanie są więc strat dużych nie będzie w razie problemu 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bambus posadz najszybciej rosnaca roślina na świecie 

ja za taki temat bana CI bym dał

miejscowke trza wybierac by nie bylo takiiej potrzeby jak ww tytule 

szanuje CIe ok ale jak 10 latek zaczynasz tematy

W dniu 24/04/2023 o 07:56, Marcin2021 napisał:

Są takie chwasty kwitnące na żółto. Rosną bardzo szybko i są gatunkiem inwazyjnym.  Jeżeli dobrze pamiętam, to nazywa się nawłoć kanadyjska.  Rośnie tego pełno i co ważne dorasta do około 1,5 m. Ja miałem plante wśród tych roślin więc polecam.

i od razu tabliczka tu trawa rośnie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...