Skocz do zawartości
420tojestmoc

czy takie nawozy będą dobre i co ile mam ich stosować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie nie chcę hejtu i osób co będą pisać że dużo jest takich tematów wystarczy poszukać itp 

 chcę się zapytać czy lepiej kupić ziemię czy lepiej nawiezci samemu mam miejscówkę gdzie są jeżyny a czytałem że jak są jeżyny to słaba ziemia jest 

więc myśle ze jakbym 2 tyg przed wysadzeniem podsypał bym obornikiem to wystarczy  jeszcze albo jakieś skurki od bananów lub jajka 

i myślę że weg będę miał spokój a jak będą pokazywały jakiś nie dobór to myślę że coś wymyślę mocz czy gnojowica z pokrzyw  

ale chcę przejść do 

flo i czy będzie git jak kupię pk 13/14 i będę podawać to a GHE Ripen  na ostatnie 10 dni uprawy 

i bardzo proszę żebyście napisali jak wy stosujecie nawozy wiem że jest na etykiecie ale wiecie nie chcę spalic rośliny Pozdro z fartem 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420tojestmoc najlepiej kupić  ziemię, masz pewność wtedy że jest dobra

ziemia z miejscówki oprócz braków pierwiastków podstawowych może mieć też nieodpowiednie pH

tak pk13/14 jest ok, ripen można opcjonalnie

Każdy różnie stosuje nawozy, na outdoor sprawdza się bardzo dobrze azofoska w granulacie na wega, na flo też czasami jest zalecana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420tojestmoc ja bym ripen odpuścił a na dobicie dał Green sensation (100ml najmniejsza pojemność, na 2 sezony Ci wystarczy). Ziemia kupna będzie najlepszym rozwiązaniem na 1 raz. Obowiazkowo dolomit musisz mieć. 

Atami ma super pk, przyjrzałbym się temu bliżej. 

Teraz trochę ryzykownie z obornikiem, naucz się podstaw a dopiero później na głębszą wodę. 

Ja jak sadzę panny to na dół sypie garść astvitu i podlewam wodą 6.0 pH + hesi super vit (kup sobie, na 2/3 grow bez problemu będziesz miał). 

Snackol ziomuś na ślimaki, hukinol na zwierzynę i dobry preparat na kleszcze. 

PS. To są moje doświadczenia na których bazuje, każdy ma inną ale podobną "szkołę", wybór zawsze należy do Cb. 

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki ok a mam jeszcze jedno pytanie na spocie dać doniczkę do dziury i wsypać piasek czy prosto do dziury czy może worek na śmieć dać 💨

Edytowane przez 420tojestmoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...