Skocz do zawartości
majonez

Kiedy mogę wysiać automacik?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Potrzebuję pomocy bo chciałem na koniec lipca mieć już plon i teraz moje pytanie. Czy mogę posadzić automat outdoors np. pod koniec kwietnia mówię tutaj o datach nwm 28/29 kwietnia i czekać aż samo wyrośnie czy lepiej np. czekać z sianiem do połowy maja czy nawet początku czerwca? Boję się że jeśli posadzę w maju ,a nawet w czerwcu to mogę się nie wyrobić z tym do końcówki lipca. Jak to wygląda? Bo widziałem jakiś czas temu wgl gościa co rzekomo posadził automat w marcu ,a plon zebrał na początku października. Nwm nie znam się na temacie ,a jeśli wgl źle myślę to powiedzcie kiedy mam siać żeby wyrosło do końcówki lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@majonez Jak nie masz wiedzy uprawnej to z uprawy nic ci nie wyjdzie. Nie wystarczy posadzić pestki outdoor i tylko czekać na plon, musisz mieć wiedzę, chronić rośliny i odpowiednio nawozić. By doszły do końca lipca to sadź na początku maja. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio na oucie automaty też tak krótko kwitną? W zeszłym roku kiełkowałam automata jakos w marcu, do maja był na parapecie a potem out, w październiku dopiero ścinałam. Czyli możliwe że to nie był automat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...