Skocz do zawartości
hubert2020

1x PINEAPPLE CHUNK 1x OG KUSH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie tym razem robie wszystko z glowa na spokojnie bez pospiechu jestem juz bogatszy wiedze wiec musi sie udac :)

Kobietki Maja 3 Dzien pojawily sie 29:03

 

Moj sprzet

Box 60/60/140 od PROBOX ECOPRO oraz drugi 60/60/180 jak juz panny dorosna

Lampa Mars Hydro Ts1000 150w

Wentylator Cornwall Dwubiegowy Kanałowy TT Cichy 149 m3 do 189 m3

Wentylator Vents Kanałowy cichy Quietline  Duo ale jak narazie nie uzywam mam okno pasowe

Wiatrak Mieszający Cornwall 15w z klipsem 

Filtr węglowy winfelx hy filter V2 Carbon 250 m3

Termohigromete stacja pogodowa HTC

Miernik PH Adwa AD12

Miernik EC AG180A TDS&EC

Termostat z panelem elektrycznym 

Kabel grzewczy 100 w 8 m

Timer do wl wył lampy 

Nawilżacz HB AirSonic UH2050DG

Ziemia Bio-Biz LIGHTMIX

Donice 14l

Nawozy Terra Vega Terra Flores Rhizotonic CannaAzym CannaBoost PK13/14

Warunki

Dzien 25C wilgotnosc 65/70%

Noc 21C wilgotnosc 65/70%

Treningi 3xTopping SCROG

Czas na WEG 50/55 dni

 

 

 

IMG_20230401_203340kut.jpg

IMG_20230401_203529grze.jpg

IMG_20230401_203348temp.jpg

IMG_20230401_203540okno.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grower ten kable potrafi nagrzać z 14C do 32C ja akurat mam teraz w pomieszczeniu 21C i dogrzewa do 25C ale miałem wcześniej w innym miejscu co było 14C i normalnie dawał radę kabel kosztował mnie 89 zł płyta na śmieciach znalazłem po jakieś szafce i folia w aptece 3 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrych plonów życzę i będę zaglądał 👍 o co chodzi z tym filtrem @Bob drzewnydrzewnydrzewdrzewndrzdrzewnydrzewnydrzewd ? Czym Ci go zatkało? Miałeś filtr w środku czy na zewnątrz? Ja mam właśnie taki duży i do głowy by mi nie przyszło że może się zapchać. Czym i w jaki sposób? 🙄

Edytowane przez sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny alE mój stoi obok box i sobie wlatuje para oknem i jeszcze ja filtruje plus ma filtr nawilzacz i ten nawilzacz tez ma opcje zabijania bakteri 

@Boogie ten drugi jakby mi się nie mieściły bo długa wegetacja mnie czeka bo standardowo wegetacja trwa 30/35 dni a ja chce pociągnąć 55 dni raczej założenie jest takie ze robię trening Topping i na ostatnim toppingu chce urwać 10 szczytów i dopiero siatkę i przełączenie na kwitniecie 

@sopel ogólnie te filtry ponoć wytwarzają biały byłem w parze mi się wydaje ze to chodzi o kamień który jest w parze i jak używasz wyciągu od początku to może tlen biały proszę zapchać filt ale ja jak narazie to wyciągający mam w szafie schowany 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sopel@@hubert2020  tak dokładnie chodzi o ten pył co generuje nawilżacz ultradźwiękowy. Kupiłem jakiś za 240zl mocno polecany na allegro, 5L, 35 bodajże z ekranem i miałem wyciąg włączony ciągle na moc 180m³ od 3 tygodnia(nie miałem regulatora obrotów). Filtr miał 250m³, obity filtrem wstępnym, no i wentylator 180m³ wyciągał mi za dużo wilgoci ze środka + musiałem dogrzewać boxa 60×60×160 przez co nawilżacz chodził dość intensywnie. Przez niecały miesiąc takiego użytkowania filtr wstępny dosłownie cały się zapchał w 100% i w zasadzie odkryłem to dopiero jak uderzyłem łbem w filtr i biały proszek się posypał na cały box. Tego proszku to było może z 2 szklanki jak oczyściłem cały filtr wstępny.

Niestety to był mój błąd oczywiście, ale nie napotkałem się na informacje wcześniej, że regulator obrotów jest aż tak obowiązkowy i jeszcze że taki nawilżacz wypluwa tak ogromne ilości proszku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...