Skocz do zawartości
młody początkujący

Co myślicie o takim planie na jedną dwie roślinki

Rekomendowane odpowiedzi

27 minutes ago, mirecki said:

A czy strategiczne zamontowanie kilku np 6 żarówek  pokojowych plus koc termiczny (srebrna część)  nie dała by rady, myślałem też żeby zamiast styropianowego pudła dać takie zrobione ze sklejki bo w czerwcu i lipcu temperatura będzie wysoka i deszczu też raczej nie będzie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@młody początkujący styropian /karton odpada. W razie jakiego kolwiek zwarcia masz spore szanse na od jebanie dobrej akcji. Pamiętam co się działo u mnie jak miałem zwarcie. Tylko że ja mam boxa z mfp więc po części wyjebane ale gdyby to był karton tak kaplica by była. Nie wypowiem się aż tak bardzo na temat światła bo nie mam takieej dużej wiedzy na temat świateł. Ja leciałem na klasycznym hps-ie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minutes ago, mirecki said:

@młody początkujący styropian /karton odpada. W razie jakiego kolwiek zwarcia masz spore szanse na od jebanie dobrej akcji. Pamiętam co się działo u mnie jak miałem zwarcie. Tylko że ja mam boxa z mfp więc po części wyjebane ale gdyby to był karton tak kaplica by była. Nie wypowiem się aż tak bardzo na temat światła bo nie mam takieej dużej wiedzy na temat świateł. Ja leciałem na klasycznym hps-ie. 

Dobrze że zwróciłeś uwagę na ewentualne zwarcie ale że będę miał pomoc niezłego elektryka to o to się nie martwię i chyba najlepiej będzie zrobić to ze sklejki bo tak łatwo się to nie pali dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...